Військові журналісти стрибнули з юніорів у вищу лігу – підполковник

Якщо порівнювати роботу українських військових журналістів до того, як відбулася анексія Криму і розпочалися події на сході України і зараз, то це був стрибок з юніорської збірної просто у вищу лігу.

Про це сьогодні, 31 березня, під час дискусії на тему:

”Взаємини із громадськістю в арміях США, Канади та України”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив офіцер Регіонального медіа-центру Міноборони України (м. Львів), підполковник Володимир Скоростецький.

– Інтерес до подій, які відбуваються в Україні, має загальносвітовий характер. До нас приїжджають журналісти зі США, Європи, Канади. І тому нам доводилося іноді емпіричним шляхом розуміти як ми маємо виконувати свою роботу, – каже він.

За його словами, українські прес-офіцери в мирний час спілкувалися з місцевою громадою та готували публікації про своїх військовослужбовців.

– Зараз наша робота стосується більше табуйованих тем. Ми вчилися працювати в умовах реальних бойових дій: яку інформацію можна  розповсюджувати, яку – ні, яким чином розповсюджується інформація про загибель військовослужбовця. І таких нюансів є сотні і сотні, – каже український підполковник.

Він зауважив, що кожен військовослужбовець має свою думку на події, які відбулися чи відбуваються. І не завжди один солдат бачить картину цілком.

– Потрібно пояснювати, чому сталося так чи по-інакшому. Бувають випадки, коли військовослужбовці мають свою точку зору. Особливо ті, які звільняються. А ми намагаємося бути послідовними у свої заявах, коли ми маємо достатньо експертних думок. І тоді ми оприлюднюємо позицію оборонного відомства, – каже Володимир Скоростецький.

Архіви