ВІДЕОІНТЕРВ’Ю

з головним редактором агенції новин «Фіртка» (Firtka.if.ua) Олегом Головенським

Лінк трансляції: https://www.youtube.com/watch?<wbr />v=7GlaxTdO3JU

54-річний Олег Головенський, головний редактор агенції новин “Фіртка”, намагається довести, що інтелектуал і універсал може без шкоди для професії поєднувати журналістський менеджмент, громадську і партійну роботу. Власникам телерадіокомпанії і газети, які раніше очолював Олег Головенський, було замало для підтвердження цієї тези логічних аргументів, а євангельским християнам, що нині підтримують “Фіртку”, досить лише віри.

Олег Головенський, головний редактор агенції новин «Фіртка» (Firtka.if.ua), м. Івано-Франківськ, в якій є власником чверті активів. Член Національної спілки журналістів України. Народився 2 вересня 1963 року у місті Якутськ, Саха-Якутія, Росія.
Закінчив Київське вище військове інженерне училище зв’язку, радіоінженер (1985 р.), Львівський інститут менеджменту, МВА (1992) – стажувався на базі Wayne State University, Детройт, США).

Робота:
1997 – 1998 – директор ТзОВ «Гранд-Трейдінг», м. Івано-Франківськ;

1998 – 2003 – генеральний директор телерадіокомпанії «3-Студія», м. Івано-Франківськ;
2004 – 2009 – генеральний директор–головний редактор ТзОВ «Редакція газети «Репортер», м. Івано-Франківськ;
з 09.2010 і дотепер – головний редактор агенції новин «Фіртка».
Підприємницька діяльність: засновник ТзОВ «Гранд Трейдінг» (торгівля).
Громадська діяльність: член правління благодійної громадської культурологічної фундації «Цинамоновий Хрущ», заступник голови правління ГО «Асоціація міст-побратимів Івано-Франківська», директор ГО «Інститут розвитку міста «Новий Івано-Франківськ».
Партійна діяльність: голова Івано-Франківської міської організації «Українського об’єднання патріотів-УКРОП».
Нагороди: листопад 2001 – Почесна грамота Кабінету Міністрів України «За вагомий внесок у розвиток українського телебачення та високий професіоналізм».

Це – шоста бесіда з циклу інтерактивних відеоінтерв’ю з власниками і співвласниками ЗМІ зі Львівcької, Івано-Франківської, Тернопільської областей.
Кожне з восьми запланованих інтерв’ю триває одну годину на семи інтернет-ресурсах: канал в YouTube Press Club Lviv – https://www.youtube.com/user/<wbr />pressclublviv ; портал «Щоденний Львів» – http://dailylviv.com/; сайт Львівського прес-клубу – https://pressclub.lviv.ua/<wbr />index.php?id=10 ; сторінки у Facebook – https://www.facebook.com/<wbr />pressclublviv/ і https://www.facebook.com/<wbr />dailylviv/; у Twitter – https://twitter.com/daily_lviv іhttps://twitter.com/<wbr />pressclublviv. Під час інтерв’ю відбуватиметься інтерактивний зв’язок (запитання-відповіді) з користувачами соціальних мереж.
Інтерв’ю (відео- і текстовий варіанти) та фоторепортажі будуть розіслані у ЗМІ.

Проект має на меті зробити ЗМІ Львівcької, Івано-Франківської, Тернопільської областей більш прозорими і посилить медіаграмотність громадян. Він відбувається за підтримки медійного проекту “У-Медіа”, який виконує міжнародна організація “Інтерньюс”.

Архіви