ВІДЕОІНТЕРВ’Ю

 з Андрієм Русиняком, засновником першого в Івано-Франківській області медіа-холдингу "RAI MEDIA GROUP"

До складу медіа-холдингу входять обласний телеканал «РАІ», радіо «РАІ», веб-сайт «trkrai.com», діловий економічний журнал «MEGA», бізнес-портал «dilovyi.com.ua» і BTL-агентство «PROMIK». Андрію Русиняку, генеральному директору ПП «Телекомпанія «РАІ», належить 20% її акцій, а решту 80% – його сім’ї.

Довідка
Народився Андрій Русиняк 20 квітня 1969 року в с. Старий Мартинів Галицького району Івано-Франківської області. Закінчив Калуське культурно-освітнє училище, де здобув кваліфікацію “клубний працівник”, керівник самодіяльного оркестру духових інструментів.
З 1987 до 1989 років служив в армії керівником військового оркестру. З 1989 року працював у Бурштинському енергетичному технікумі керівником художньої самодіяльності. У 1991 році став ініціатором і засновником молодіжної телевізійної студії “Енергетик” у м. Бурштин Івано-Франківської області.
У середині 90-х років створив одну із перших в області мережу кабельного телебачення в Бурштині, а згодом і в Галичі.
У 1992 році заснував інформаційно-комерційне підприємство «РАІ», згодом – приватне підприємство «Телекомпанія «РАІ», в якому Андрій Русиняк став генеральним директором.
У 1993 році закінчив вищу школу менеджменту і здобув кваліфікацію менеджер зовнішньоекономічної діяльності.
У 1999 році закінчив Львівський національний університет ім.І. Франка, здобув вищу освіту за спеціальністю “журналістика”. 
У 1999-2001 рр. проходив творчу практику на радіостанціях м.Чикаго (США), «Нова хвиля», «Українське радіо».
У 2007 році під керівництвом Русиняка було створено «Радіо-РАІ», станції м. Бурштин, м. Долина, м. Верховина, м. Косів.
З 2010 року Русиняк розпочав створення на території Галицького району Івано-Франківської області цифрового телебачення на базі системи МІТРІС. Телерадіокомпанія «РАІ» стала однією із чотирьох електронних засобів масової інформації Прикарпаття, яка у вересні 2011 року отримала ліцензію на право мовлення у цифровому форматі. А з 1 жовтня 2011 року на території Івано-Франківщини розпочато трансляцію цифрового ефірного телебачення. Обсяг мовлення ТРК «РАІ» становить 24 години на добу. Це спонукало до створення додаткових потужностей: як технічних, так і творчого журналістського колективу. Саме тому в травні 2013 року відкрито новий офіс – в Івано-Франківську. Наприкінці 2016 року створено медіа-холдинг «RAI MEDIA GROUP».

Лінк трансляції: https://www.youtube.com/watch?v=erACBHdL5e0
 

Архіви