ТРЕНІНГ

Захід проводиться спільно з профільною Асоціацією лізингодавців України та за участі її членів у якості експертів. Теоретичні засади презентаційної частини тренінгу будуть доповнені конкретними пропозиціями та розрахунками лідерів українського ринку лізингу на супутньому ярмарку лізингових продуктів. 

Тривалість заходу з 10 до 14 години. 

Цільовою аудиторією тренінгу-ярмарки є представники малого та середнього бізнесу, об’єднані територіальні громади, комунальні підприємства, а також органи місцевої влади. За 2018 рік підприємства України отримали в лізинг техніки та обладнання на суму понад 24 млрд грн. Пропонуємо і Вам дізнатися про те, як оптимізувати та розвинути свій бізнес або інфраструктуру населеного пункту за рахунок фінансування від надійних лізингових компаній.

Програма 

09.30-10.00 Реєстрація учасників. Вітальна кава Спілкування з провідними лізинговими компаніями України – учасниками Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців».

10.00-10.15 Відкриття. Вітання. Прес-брифінг 

10.15-12.00 Презентації 

– «Фінансовий та оперативний лізинг: поняття та основні характеристики. Розрахунок лізингових платежів. Лізинг та кредит: ключові відмінності» 

– «Лізинг автомобілів» (легкові авто, мікроавтобуси, вантажні автомобілі, спецтехніка, комунальна техніка) 

– «Лізинг сільськогосподарської техніки» 

– «Лізинг обладнання» / «Лізинг вживаних авто» 

12.00-14.00 Ярмарок лізингових компаній. Пряме спілкування компаній з бізнесом. Час запитань та відповідей. Кава 

Презентації будуть акцентовані на практичних питаннях та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств, а тому будуть корисними для тих, хто зацікавлений у наступному:

• Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку.

• Як отримати податковий кредит на 100% вартості при сплаті лише авансу?

• Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?

• На що потрібно звернути увагу при оформленні договору фінансового лізингу?

• Популярний інструмент фінансування, яким користуються 43% малого та середнього бізнесу в Європейському Союзі та 8 з 10 в США.

• Як отримати техніку та обладнання і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування?

На ярмарку лізингових продуктів будуть представлені провідні компанії галузі – учасники Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців». Станом на 30.09.2018 загальний обсяг портфелю лізингових компаній – членів Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» становить 15,186 млрд грн.

Довідкові матеріали 

Інформація про обсяги фінансування лізинговими компаніями – учасниками Асоціації за посиланням:https://bit.ly/2ToCPQ3 

Дослідження Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» – «Лізингова галузь в Україні: тенденції та рекомендації для зростання» за посиланням: http://bit.ly/LeasingUA_report_USAID 

Про Агентство США з міжнародного розвитку (USAID):

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine. 

Про Проект USAID «Трансформація фінансового сектору»: 

Мета Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» (жовтень 2016 року – грудень 2020 року) – допомогти перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства всіх розмірів та слугує потребам людей. Проект підтримує реформування фінансового сектору в Україні та надає допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для збільшення їхнього залучення до фінансових ринків. Особливу увагу Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» приділяє питанням фінансової грамотності та захисту прав споживачів фінансових послуг, щоб допомогти їм отримати впевненість, знання, інформацію та захист, необхідні для розширення можливостей повноцінної участі у фінансових ринках. 

За додатковою інформацією щодо Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та його діяльності, просимо звертатися до Групи Проекту з комунікацій та зв’язків з громадськістю за телефоном: +38 0442370210. 

Сторінка Проекту у Facebook https://www.facebook.com/FSTProject/

Про Асоціацію «Українське об’єднання лізингодавців» (УОЛ):

Створена в 2005 році як добровільний союз професійних учасників ринку лізингу, який об’єднує провідні компанії галузі на засадах партнерства, відкритості, прозорості та створення сприятливих умов для клієнта-лізингоотримувача. Профоб"єднання є неприбутковою організацією згідно з чинним законодавством України. Асоціація активно працює над виконанням статутних завдань, спрямовує зусилля на примноження свого потенціалу, а її місією являється побудова цивілізованого, прозорого, європейського ринку лізингу в Україні. 

З метою розвитку міжнародних зв’язків УОЛ вступила 2005 року до Федерації LEASEUROPE ( до якої входять 47 національних Асоціацій європейських країн – 92% європейського лізингового ринку). Асоціація ґрунтується на засадах відкритого членства – повного для професійних учасників ринку та асоційованого для нелізингових компаній. Вищим органом управління є загальні збори, а в період між ними управління справами покладено на Раду директорів Асоціації. Компанії, що входять до УОЛ репрезентують понад 80% загальноукраїнського лізингового портфеля. Сторінка у Facebook www.facebook.com/leasingUkraine 

Про НАСДСУ:

Метою діяльності Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України є сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості через підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок сільського населення та сільськогосподарських товаровиробників, задоволення та захист соціальних, економічних, фахових та інших спільних інтересів членів Асоціації. Додаткову інформацію про роботу Асоціації можна отримати за адресою: http://dorada.org.ua/. Сторінка у Facebook https://www.facebook.com/NAAASUkraine/ 

У разі виникнення запитань просимо Вас звертатися до менеджера ВГО «НАСДСУ» Василя Павлишинця за тел.: 097 937 88 66 або електронною поштою: [email protected]

Архіви