Стецьків має 22%, Васюник –15%, – результати соцдослідження GfK Ukraine: заплатив фонд переможця

Наприкінці вересня у 117 виборчому окрузі (Франківський, Галицький і частина Шевченківського району м.Львова) міжнародна соціологічна компанія GfK Ukraine провела соціологічне дослідження. Згідно з його результатами,64% виборців округу декларують, що мають намір взяти участь з цих виборах, ще 22% – схильні до цього. Повідомила Наталка Кузяк, прес-секретар "Зарваницької ініціативи".

Мажоритарний округ

Лідером електоральних симпатій по мажоритарному округу є Т.Стецьків (самовисування). За нього готові проголосувати 21,8% респондентів, що мають намір взяти участь у голосуванні. Далі йдуть два кандидати з практично однаковим результатом: І.Васюник (ВО "Батьківщина") – 15,0% опитаних та О.Юринець (Політична партія ‘УДАР’ Віталія Кличка’) – 14,8%. За О.Соскіна (Українська Національна Консервативна партія) готові проголосувати 3,3%; інші мають підтримку, меншу як 3%

Результати другого вибору (відповіді на питання "Якби вибраний Вами кандидат зняв свою кандидатуру, за кого Ви б проголосували") показують, що в разі зняття кандидатури І.Васюника двійка лідерів мала б такі результати: Т.Стецьків – 24%, О.Юринець – 17%; в разі зняття кандидатури Т.Стецьківа: І.Васюник – 18%, О.Юринець – 16%; в разі зняття кандидатури О.Юринець: І.Васюник – 19%, Т.Стецьків – 25%.

Партійні списки

Лідерами партійних електоральних симпатій у 117 окрузі є три партії: Партія Віталія Кличка "Удар", яку готові підтримати 26,6% респондентів, що мають намір взяти участь у голосуванні, ВО "Свобода" (23,1%) і ВО "Батьківщина" (22,5%).

Довідка.

Аудиторія дослідження: виборці виборчого округу №117 (Франківський, Галицький і частина Шевченківського районів міста Львова).

Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником .

Вибірка: 800 респондентів, маршрутна із квотуванням за статтю та віком (дані зважувались за віком, статтю та районом проживання).

Максимальна похибка репрезентативності дослідження (при довірчій ймовірності95%): для значень близьких до 20% похибка становить не більше 2,8%, для значень близьких до 10% – не більше 2,0%, для значень близьких до 5% – не більше 1,5%; для значень близьких до 1% – не більше 0,7%.

Дата проведення дослідження: 22-28-го вересня.

Дослідження проведено на кошти виборчого фонду кандидата в народні депутати Т.Стецьківа.

Вихідні дані дослідження у формі таблиць SPSS (формат файлу *.sav) будуть доступні на сайті GfK Ukraine www.gfk.ua.

Міжнародна компанія GfK Ukraine є найбільшою компанією з маркетингових та соціальних досліджень в Україні. GfK Ukraine входить до міжнародної дослідницької мережі GfK Group, 4 році.

Архіви