На Львівщині правоохоронці 6 годин “оглядали” штаб кандидата від об’єднаної опозиції

У п’ятницю, 5 жовтня, у центральному офісі кандидата в депутати від об’єднаної опозиції у 123-му окрузі Лідії Котеляк правоохоронці провели огляд.

Про це Лідія Котеляк повідомила під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Лідія Котеляк зазначила, що огляд було проведено після заяви у міліцію самовисуванця по тому ж округу Тараса Батенка. Він поскаржився, що Лідія Котеляк зберігає у своєму штабі компроментуючі матеріали.

«Міліціонери називають цей процес оглядом, але ми, очевидці, називаємо це обшуком. Огляд, зазвичай, триває від півгодини до півтори години, тоді як їхній огляд тривав шість годин. Провівши так званий огляд, правоохоронці нічого не знайшли. Я хочу подякувати тим міліціонерам, які не захотіли стати заручниками ситуації і чесно виконали свій обов’язок», – сказала Лідія Котеляк.

Вона додала, що крім безпідставних звернень у правоохоронні органи, Тарас Батенко на зустрічах із виборцями звинувачує Лідію Котеляк у співпраці з Партією регіонів.

«Хочу запитати у журналістів і у виборців: як може єдиний узгоджений кандидат від опозиційних сил, якого погодила особисто Юлія Володимирівна, мати якусь співпрацю із «регіонами»?», – зазначила Лідія Котеляк.

Довірена особа Лідії Котеляк Андрій Гергерт розповів, що працівники штабів кандидатів-конкурентів також знищують агітаційні матеріали кандидата від об’єднаної опозиції.

«За одну ніч 64 рекламних бігборди Лідії Котеляк були здерті та обляпані фарбою. За сьогоднішню ніч весь агітаційний напрямок, який ми вели протягом виборчої кампанії, повністю знищили: її інформація здерта, знищена, навпроти її прізвища фломастером написані такі слова, що їх навіть не можна озвучували. Зі сторони Тараса Батенка ведеться повномасштабна війна», – розказав Андрій Гергерт.

Голова ЛРВ штабу ВО «Батьківщина» Степан Кубів додав, що порушення виборчого законодавства та «провладний бульдозер» є не лише у 123-му окрузі, але «в усіх округах, де об’єднана опозиція впевнено йде до перемоги 28 жовтня».

Архіви