Щоби вступити на магістратуру юридичного факультету ЛНУ, треба скласти ЗНО

Для того, щоби цього року вступити на магістратуру на спеціальність «правознавство» до Львівського національного університету імені Івана Франка, потрібно пройти процедуру ЗНО.

Про це сьогодні, 9 червня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему:

«Як ЗНО реформує систему освіти, а як освітня система профанує ЗНО?», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

За її словами, це буде експеримент згідно з наказом Міністерства освіти та науки України. Участь у ньому візьмуть, крім львівського вузу, ще дев’ять вузів в Україні.  

– Учасники повинні зареєструватися до 18 липня. Сам іспит пройде 23 липня у спеціально визначних пунктах, – каже Лариса Середяк. 

Вона наголошує, що програму іспиту для майбутніх магістрів з правознавства розробляла робоча група з кількох вищих навчальних закладів.  Вона містить питання зі спеціальності та з англійської мови. 

– У Львівській області на це тестування очікується до семиста осіб. За результатами роботи, ці студенти, випускники бакалаврату, матимуть право вступати в один із дев’яти вузів, які беруть участь у експерименті.  Це – в Чернівецькому національному університеті, в Одеській юридичній академії , Одеському національному морському університеті, Полтавському юридичному інституті, в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та ще чотири київських вузи, – перелічує директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Лариса Середяк також зізналася, що вже ознайомилася з програмою з англійської мови, яку складатимуть юристи-бакалаври. 

– Якщо чесно, то вона мене здивувала. Програма ЗНО для вступу до магістратури з англійської мови така сама, як програма для випускників середніх шкіл, – каже вона. 

Архіви