Райвійськкомати у Львові не мають приміщень. Усе продано, – офіцер

З 30 вересня у Львові мали би запрацювати Шевченківський і Сихівський райвіськкомати. Міністерство оборони звернулося до керівника міста з проханням надати приміщення. У відповідь почули – приміщень у Львові немає.

Про це сьогодні, 16 вересня, під час прес-конференції  учасників VI Форуму громадських організацій Львівщини на тему: «Роль громадських організацій Львівщини у місцевих виборах 2015 року», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова ЛОО «Спілка офіцерів України», член Центрального проводу організації Петро Костюк.

Він нагадав, що ще кілька років тому громадські організації Львова зверталися до чинного міського голови міста з проханням не продавати приміщення військкоматів.
– Я неодноразово казав, що не можна продавати приміщення військових комісаріатів. Продали і неодноразово перепродали. Це і Залізничний, і Личаківський, і Галицький. Зараз у Личаківському вибиті вікна, – каже Петро Костюк.

Так само, за його словами, було відчужено інші приміщення, які зараз, під час війни, дуже потрібні.  
– Військовий шпиталь мав приміщення на вулиці Пекарській. За часів Азарова-Януковича було прийняте рішення Кабміну віддати це приміщення. Тоді масово скорочували збройні сили, казали, що війни не буде, зовнішнього противника немає. А ті організації, які казали, що цього робити не можна, не були почуті. Віддали. Зараз почалася війна, шпиталі переповнені, реабілітаційного центру у Львові немає. І ніхто не збирається повертати це відділення, – каже він. 
Також, за його словами, у Львові на вулиці Батуринській, перед розпадом радянського союзу, було побудовано унікальне приміщення для військової інфраструктури. 

– Тоді побудували два приміщення – у Львові і вГрузії. У Грузії тепер там розташоване міністерство оборони. А у нас що? – запитує Петро Костюк.     

Архіви