ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

в рамках проекту «Любов в паліативі – це наші спільні справи. Це час знімати рожеві окуляри!» до Всесвітнього Дня паліативної допомоги.

Спікери прес-конференції:

Дмитро Тигач, голова правління благодійної організації «Благодійне товариство «Мережа ЛЖВ» м. Львів»;

Ірина Микичак, директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації;

Андрій Синюта, головний лікар Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру;

Ірина Клюс, керівник мобільного хоспісу Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру;

Наталія Назар, координатор проекту «Любов в паліативі – це наші спільні справи. Це час знімати рожеві окуляри!».

«На останніх стадіях перебігу невиліковних захворювань пацієнтам надають паліативну допомогу, яка включає комплекс заходів, спрямованих на полегшення фізичних та емоційних страждань пацієнтів, а також надання психосоціальної і моральної підтримки членам їхніх сімей» (Стаття 35-4 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»).

Довідка від організаторів

Представники благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів» та мобільного хоспісу для дітей ЗУСДМЦ за підтримки МФ «Відродження» цього четверга говоритимуть про речі, яких сьогодні не помічають, про проблеми, на які часто закривають очі.

До Всесвітнього Дня паліативної допомоги говоритимуть про те, як кожен із нас може бути долучений до цього важливого процесу. Основні проблеми паліативного догляду за дорослими та дітьми – це відсутність належного медичного обладнання, недостатня кількість ліжок у медзакладах, обмеження в знеболенні, якого так потребують невиліковно хворі, відсутність соціальної та психологічної підтримки.  

У рамках проекту «Любов в паліативі…» організатори запропонують відвідати фотовиставку «Життя вдома» та познайомитися із малими підопічними мобільного хоспісу.  

З акредитації та за докладнішою інформацією звертайтесь: Наталія Назар, координатор проекту «Любов в паліативі…» БО «БТ «Мережа» м. Львів»

+38 067 192 61 10; [email protected]

Архіви