ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

“Презентація центру допомоги ветеранам російсько-української війни “AXIOS”.

Організатори з власного досвіду поділяться напрацюваннями у практичній допомозі захисникам України та їхнім родинам, підкажуть як у своєму регіоні відкрити такий центр або посприяти реінтеграції бійців війни на Сході у мирне життя.

Довідка від центру “AXIOS”

Центр “AXIOS” розпочав роботу в жовтні 2016 року. Його заснували учасники війни для розв’язання численних проблем ветеранів війни на Сході України.

Центр “AXIOS” виступив з ініціативою розширення своєї діяльності у регіонах і передання досвіду структурам та організаціям, які також допомагають ветеранам знайти своє місце у мирному житті після поранення або демобілізації.  

“AXIOS” постійно розширює коло партнерів та роботодавців заради створення в Україні сприятливого клімату для реінтеграції захисників країни, пошуку для них достойної роботи і створення серед роботодавців позитивного тренду, за яким працевлаштування ветерана є престижним для організації, а не обтяжливим.

Після прес-конференції учасники заходу ще два дні матимуть індивідуальні зустрічі з громадським активом та роботодавцями.

Контактний телефон керівника центру “AXIOS” Олега Магалецького: 0930862833.

Архіви