ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

“Як нові правила працевлаштування іноземців в Україні вплинуть на її інвестиційний клімат?”

Організатор заходу: західноукраїнський офіс Європейської бізнес асоціації.

Учасники:

  • Мар’яна Луцишин, регіональний менеджер Європейської бізнес асоціації;
  • Христина Онищенко, партнер компанії “Nexia DK. Auditors & Consultants”;
  • Сергій Кіраль, народний депутат України$
  • Гавхар Ібрагімова, директор компанії «ЗАЛТЕХ-Україна».

До участі також запрошено представників Львівського обласного центру зайнятості та Державної міграційної служби у Львівській області, учасників робочої групи з питань працевлаштування іноземців західноукраїнського офісу Європейської бізнес асоціації, HRів компаній-членів Асоціації.

Довідка від організаторів

23 травня 2017 року в другому читанні Верховна Рада проголосувала проект Закону про внесення змін до окремих законодавчих актів України про зменшення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій (скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземців) №4541.

Цим законом визначено нові базові аспекти оформлення дозволу на використання праці іноземців та посвідки на тимчасове проживання в Україні. Передбачено, що це спростить залучення іноземних менеджерів і висококваліфікованих іноземних працівників, необхідних на перших етапах розвитку дочірнього підприємства в Україні.   

26 червня Президент України підписав Закон, і він вступить у дію через 3 місяці після його публікації.

Увага! Попередня акредитація є обов’язковою умовою для участі у зустрічі і відкрита до 15:00, 04 липня 2017 року.

*Реєстрація учасників зустрічі почнеться о 9:30.

**Для акредитації та отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся за телефоном: Юлія Скрилюк, 0966751189 або по e-mail: [email protected]

Довідка

Західноукраїнський офіс Європейської бізнес асоціації, що розташований у Львові, був створений у березні 2004 року для підтримки компаній з іноземними інвестиціями, які працюють у західному регіоні України. Офіс обслуговує понад 100 компаній-членів Європейської бізнес асоціації в цьому регіоні і регулярно проводить загальні збори членів Асоціації та організовує різноманітні заходи для них. Працюють 8 комітетів і 2 робочі групи, в рамках роботи яких бізнесмени обговорюють розвиток галузі, що їх цікавить, та визначають спільну позицію щодо проблемних питань та їх вирішення. Докладна інформація на сайті: www.eba.com.ua.      

Архіви