ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

“Проведення у Львові Міжнародного агрофоруму “АГРОПОРТ West 2016”

Учасники:

  • Наталія Хмиз, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації;
  • Олена Дерев’янко, віце-президент групи DCH;
  • Дмитро Титаренко, керівник проекту “АГРОПОРТ”;
  • Тетяна Романовська, генеральний директор Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Д. Галицького.

Учасники прес-конференції розкажуть про причини та цілі розширення географії “АГРОПОРТ West 2016”, основні напрямки та особливості програми, а також про те, чого очікують організатори від найбільшого агрофоруму країни.

Теми до обговорення:

–  “АГРОПОРТ” у Львові  – одна з важливих складових розвитку західноукраїнського АПК;

– новий формат, цілі і завдання “АГРОПОРТ West 2016”;

– структура форуму;

– особливості проведення “АГРОПОРТ West 2016” у Львові;

– цінність проекту “АГРОПОРТ” з точки зору розвитку інфраструктурних об’єктів.

Довідка

26 травня у Львові стартує Міжнародний форум з розвитку фермерства “АГРОПОРТ West 2016”, який уперше відбуватиметься у новому форматі "Схід-Захід".  Майданчиком стане Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Д. Галицького. Програма “АГРОПОРТ West-2016” орієнтована, передусім, на розвиток потенціалу АПК Західної України. Головну увагу буде надано найбільш перспективним напрямкам агробізнесу, таким як тваринництво, овочівництво, лісництво, вирощування органічної продукції, а також іншим актуальним питанням.

У рамках “АГРОПОРТ West 2016”, уперше в історії проекту “АГРОПОРТ”, також відбудеться II-й Національний конкурс шеф-кухарів "День національної кухні". Захід традиційно відбувається під егідою Організації Об’єднаних Націй. Цього року він проходитиме в рамках оголошеного ООН року зернобобових. Ініціатором проекту та стратегічним партнером форуму є група DCH. Організатор – консалтингова компанія “AviaBrand”.

Архіви