ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

“Особливості львівських тендерів: “Open Data” як інструмент боротьби з корупцією”.

Організатори:  Міжнародний центр перспективних досліджень спільно з львівським представництвом «Коаліції регіональних громадських організацій щодо забезпечення контролю над використанням державних фінансів».

Спікери:

  • Наталія Шило, координатор Антикорупційного порталу громадських розслідувань;
  • Євген Духович, директор з комунікацій Міжнародного центру перспективних досліджень;
  • Мирослав Сімка, керівник проекту «Тендер і злочин», ГО «Українська Галицька асамблея».

На прес-конференції будуть оприлюднені результати антикорупційних розслідувань, які були  проведені у 2015 році та розкрили зловживання під час тендерів за допомогою інструментів “Open Data”.


Під час заходу буде презентовано Антикорупційний портал громадських розслідувань МЦПД у рамках проекту «UK-UA:Підтримка реформ в Україні» (Department for International Development, the United Kingdom)». Антикорупційний портал громадських розслідувань (http://corr-icps.com.ua/) дозволить громадським активістам у регіонах публікувати власні антикорупційні розслідування на тему використання державних коштів, а також  – отримувати фінансування для підтримки їхньої розслідувальної діяльності.

З питань роботи Антикорупційного порталу громадських розслідувань та публікацій звертатися до Наталії Шило за тел.: +38 (063) 860-31-68 або на електронну скриньку: [email protected]

Архіви