ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

“Проблеми насильства над дівчатами і молодими жінками у віці 10-19 років. Відкриття у Прес-клубі фотовиставки “Портрети жінок-правозахисниць світової Мережі будинків прав людини”.

Захід відбудеться у рамках реалізації ГО «Центр «Жіночі перспективи» проекту «Попередимо насильство щодо дівчат» за підтримки МБО «Український жіночий фонд».

Учасники:

·         Христина Кіт, юрист ГО «Центр «Жіночі перспективи», керівниця проекту «Попередимо насильство щодо дівчат»;

·         Любов Максимович, голова ГО «Центр «Жіночі перспективи»;

·         Марта Чумало, заступниця голови ГО «Центр «Жіночі перспективи».

Довідка про насильство над жінками

У 2014 році було оцінено рівень поінформованості дівчат у віці 10-19 років про насильство над жінками та послуги з попередження та/або припинення насильства у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській та Рівненській областях.

Дослідження показало, що проблема насильства над жінками є актуальною для більшості дівчат 10-19 років. 67,7% опитаних дівчат 15-19 років та 53,4% дівчат 10-15 років проблему насильства вважають актуальною для країни в цілому. Дівчата молодшого віку (10-14 років), порівняно зі старшими, вважають проблему насильства над жінками більш актуальною для себе особисто (51,3%), своєї сім’ї (45,8%) та своєї школи (42%). Натомість для старших дівчат (15-19 років) більш актуальною ця проблема є тоді, коли вона максимально віддалена від них особисто і стосується країни в цілому (67,7%), області (45,3%) чи міста (48%).

Довідка про відкриття фотовиставки у Прес-клубі

На виставці будуть представлені портрети жінок-правозахисниць Мережі будинків прав людини з усього світу. З-поміж правозахисниць представлені троє українок, а також жінки з Сербії, Польщі, Німеччини, Азербайджану, Вірменії, Хорватії, Білорусі та інших країн.

Ці світлини засвідчують важливу роль, яку жінки відіграють на місцевому, національному та міжнародному рівнях у справах захисту та заохочення дотримання прав людини.

Мережа будинків прав людини, якій належать авторські права на виставку, вперше презентувала цю фотовиставку торік, 19 червня, у Лондоні.

Контактна особа: Любов Максимович, тел.: 067 671 2557                                                                                                 

Відеотрансляція наживо:

https://www.youtube.com/watch?v=6D3O3__0NkY

http://dailylviv.com/

Код вставки відеоплеєра:

<iframe width="600" height="300" src="//www.youtube.com/embed/6D3O3__0NkY?feature=player_embedded&showinfo=1&controls=1&autoplay=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Архіви