ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

"Через школу – до нової культури енергоспоживання. Старт проекту "Школа енергії"

Учасники:

•Андрій Кирчів, виконавчий директор Асоціації “Енергоефективні міста України”;

•Роберт Кюнне, директор проекту «Створення енергетичних агентств в Україні» (GIZ);

•Кіліан Шуберт, керівник проекту «Школа енергії» в асоціації «Енергоефективні міста України», СIM-експерт;

•Альмут Таран, директор Незалежного інституту екологічних проблем у Берліні (UfU);

Андріян Матковський, начальник відділу освіти Сихівського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Акредитація обов’язкова. Прохання акредитуватися до 15.00 23 лютого 2016 року за телефоном +380 322 45 52 62 або за електронною адресою [email protected].

Довідка

Асоціація «Енергоефективні міста України» розпочала реалізацію проекту «Школа енергії» від імені проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що його впроваджує компанія «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Проект буде реалізовано з січня до жовтня 2016 року. 

Метою проекту є поліпшення енергоефективності та енергозбереження завдяки підготовці і проведенню учнівських енергетичних аудитів та інших енергетичних навчальних заходів в українських школах.

Загалом у проекті візьмуть участь 20 українських шкіл з міст-членів асоціації «Енергоефективні міста України» та з Одеської області. Спершу для вчителів з відібраних шкіл німецькі та українські фахівці проведуть спеціальний тренінг. Кожна школа отримає комплект освітніх матеріалів і набір технічних інструментів. Після тренінгу вчителі започаткують у своїх школах курс «енергетичного лікнепу» для учнів, а відтак учні разом зі вчителями виконають енергоаудит будівлі своєї школи. 

Партнерами проекту є Одеське муніципальне енергетичне агентство (OMEA), Українська НУО «Світ освіт», німецький інститут UfU (Незалежний інститут з екологічних проблем), технічні експерти, які відповідають за учнівські енергетичні аудити, відібрані школи та міські ради міст, де розташовані школи як партнери з підтримки.

Архіви