ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Завершення проекту «Посилення громадського контролю за формуванням, координацією та виконанням політики протидії торгівлі людьми в Україні, зокрема у Львівській області».

Учасники:
·  Олена Кальбус, координатор проектів з протидії торгівлі людьми ГО «Центр «Жіночі перспективи»;
·  Микола Немчук, головний спеціаліст департаменту соціального захисту населення ЛОДА;
·  Ольга Огерчук, начальник відділу організації профорієнтації ЛОЦЗ;
·  Юрій Даниляк, начальник відділу суспільної моралі ГУ Національної поліції у Львівській області.

Довідка від ГО «Центр «Жіночі перспективи»

Проект здійснювали громадські організації – члени Всеукраїнської коаліції з протидії торгівлі людьми – одночасно в 12 областях України. Експерти громадських організацій розробили та скерували до Міністерства соціальної політики проект критеріїв з надання статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. Також створено електронний вісник для аналізу та надання інформації про головні проблеми, що виникають при встановленні статусу в різних областях України.

Завдяки роботі проекту було поновлено склад Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Львівській ОДА і включено до її складу 7 представників громадських організацій.

У рамках проекту було створено робочу групу з розробки обласної програми з протидії торгівлі людьми, яка розробила проект Обласної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

Проект здійснювали завдяки підтримці американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми з протидії торгівлі людьми Міжнародної організації з міграції, урядів Норвегії та Канади

Контактна особа: Олена Кальбус, тел.: 097 448 22 74.

Архіви