ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

 «Шокова терапія в роботі органів юстиції. Ліквідація корупційних схем у державній реєстрації».

Учасники:

  • Ярослав Жукровський, начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області;
  • Тарас Грень, перший заступник начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області;
  • Оксана Куманська-Нор, заступник начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області з питань державної реєстрації;
  • Ольга Шайнога, в.о. начальника відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно головного територіального управління юстиції у Львівській області.

З 1 грудня 2015 р. державним реєстраторам відділів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно міських, районних і міськрайонних управлінь юстиції Львівської області заборонено прийняття рішень про державну реєстрацію прав та їх обтяжень; внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно; взяття на облік безхазяйного нерухомого майна і т.д. Спеціально для прийняття рішень в обласному територіальному управлінні створено два спеціальних підрозділи – відділ реєстрації та відділ контролю.

Під час прес-конференції журналісти довідаються про те, як відбуватиметься державна реєстрація речових прав після запровадження відповідних новацій, а також хто і як реєструватимуть речові права за новими законами про децентралізацію повноважень у сфері державної реєстрації.

Архіви