ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Створення відповідно до Указу Президента Центру допомоги учасникам АТО Львівщини».

Учасники – представники Центру допомоги учасникам АТО:

Богдан Дідич
Любов Возняк
Наталія Ліпська
Тимур Баротов
Лілія Бойко

До участі в заході також запрошені представники ЛОДА.

На прес-конференції представники Центру розкажуть про його структуру, перші кроки і плани, співпрацю з громадськістю й органами державної влади у Львівській області, а також – найнагальніші потреби демобілізованих бійців АТО Львівщини та їхніх родин.

Довідка

Відповідно до Указу Президента України № 150 від 18 березня 2015 року та №570/2015 від 5 жовтня 2015 року «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції» при Львівській обласній держадміністрації було створено Центр соціальної допомоги учасникам АТО.

8 жовтня 2015 р. під час виборчої зустрічі волонтерів Львівщини, в якій взяли участь 72 представники з понад 46 громадських, благодійних та волонтерських організацій та 5 активних самостійно діючих волонтерів, було обрано керівний склад Центру: Тимур Баротов («Спілка офіцерів України»), Лілія Бойко (волонтер), Любов Возняк (волонтерська організація «Коло короля Данила»), Богдан Дідич (громадська ініціатива «Допоможи фронту») та Наталія Ліпська (благодійний фонд «Крила надії»).

Мета центру – об’єднати зусилля органів влади, громадських організацій та силових структур для ефективного вирішення проблем демобілізованих учасників АТО.

Відповідні структури створюються при обласних державних адміністраціях по всій Україні, вони об’єднуватимуть волонтерів, представників органів влади всіх рівнів і представників громади.

Контактна особа: Люба Возняк, тел. 096 311 3436

Архіви