ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

"Презентація результатів антикорупційного проекту «Тендер і Злочин» про стан з державними закупівлями у Львівській області".

У період від січня до липня 2015 року на Львівщині  відбулося 3500 закупівель. За результатами моніторингу експерти виявили порушення у 326 державних закупівлях на загальну суму 331 379 882 гривень і скерували 32 депутатських запитів до правоохоронних органів по 21 закупівлі на суму 246 480 977 грн., які в свою чергу повинні провести розслідування та з’ясувати всі обставини вчинених порушень. Станом на вересень відкрито 2 кримінальних провадження.
Участь у зустрічі буде брати:
Мирослав Сімка, керівник проекту «Тендер і злочин», експерт з державних закупівель та член Антикорупційної групи пакету реформ.

Експерти проекту «Тендер і Злочин» провели моніторинг державних закупівель у рамках програми "Сприяння зменшенню корупційних проявів на місцевому рівні", що реалізовується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Довідка
Проект «Тендер і злочин» – антикорупційний проект, що полягає у проведенні моніторингу державних закупівель, що проводяться органами влади та місцевого самоврядування. За один рік діяльності проекту вдалося розірвати незаконні державні закупівлі на суму понад півмільярда гривень. Проект має на меті не лише виявити порушення та порушників, а викорінити корупцію з державних закупівель.
Контакти проекту: Фейсбук сторінка: https://www.facebook.com/tender.zlochyn, 067 933 94 08, [email protected].

Архіви