ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Чому легендарний фестивальник Костя Грек не йде у президенти?» .

За віком він із нашим мілітарно-гламурним рятівником майже ровесник, має довгу косу  та алергію на вбивчі курячі яйця, теж любить мед і стародавні горщики, а ще він так само проти всіх, за життя без Я та Ю… Попри це, на найвищу посаду він не балотується. Чому? Докладну відповідь Вам дасть сам Костя Грек під час презентації своєї книги «Що далі? Телеігри патріотів».

           

Тема ідеологічного банкрутства української влади червоною лінією проходить через цей політ-фантастичний бойовик, присвячений п’ятій річниці Помаранчевої революції. Його герої, творці Майдану, – звичайні українські громадяни, а антигерої – цинічні й лицемірні українські політики. Але автор не просто переповідає революційні та пост-революційні події, він ставить собі та іншим логічне питання «Що далі?» і дає на нього власну відповідь: четверта влада як каталізатор змін, громадянське суспільство як їх рушій та стародавній Львів як генератор ідей.

             

            У прес-конференції візьмуть участь:

  • Костя Грек, автор книги «Що далі? Телеігри патріотів»;
  • Алла Марковська,  художник-оформлювач видавництва «Каменяр»;
  • Олександр Василюк, власник «Книжкової Криївки», один із прототипів персонажів книги «Що далі? Телеігри патріотів».

Гостей чекає жвава дискусія на актуальні суспільно-політичні теми, смачні чебуреки і пиво від Кості Грека, а також книга з автографом автора у подарунок.

Архіви