ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

Громадська ініціатива КримSOS презентує результати трьохмісячного дослідження ставлення місцевих громад та ЗМІ до вимушених переселенців. Дослідження проводилось в рамках проекту «Подолання негативних наслідків і стигми внутрішньо переміщених осіб, у тому числі громади кримських татар і громади ромів».

Упродовж трьох місяців спеціалісти-монітори разом із соціальними працівниками «КримSOS» відслідковували тенденції у ставленні місцевої громади до переселенців, випадки дискримінації. Особливу увагу займав і аналіз ЗМІ, адже вони мають великий вплив на формування громадської думки щодо питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

На прес-конференції будуть представлені загальні результати моніторингу, рекомендації, тенденції у ставленні до вимушених переселенців у Львівському регіоні, порівняльний аналіз у контексті регіонів (Вінниця, Херсон, Харків, Київ).

На прес-конференції будуть виступати:

–     Алім Алієв, співзасновник та координатор західноукраїнського офісу «КримSOS»;

–       Світлана Олєйнікова, координатор проекту «Подолання негативних наслідків і стигми внутрішньо переміщених осіб, у тому числі громади кримських татар і громади ромів».

Архіви