ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Як зупинити епідемію серцево-судинних катастроф. Новітні методики профілактики та лікування».

Учасники:

  • Костянтин Руденко, д.мед.н.,головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих»;
  • Сергій Сіромаха, к.мед.н., головний лікар НІССХ імені М.М. Амосова;
  • Олексій Крикунов, д.мед.н., завідувач відділу інфекційного ендокардиту НІССХ імені М.М. Амосова НАМН;
  • Юлія Давидова, д.мед.н.,професор, завідувач відділення акушерських проблем екстрагенітальної патології ІПАГ;
  • Ярослав Труба, завідувач відділення вроджених вад серця у новонароджених та дітей молодшого віку НІССХ імені М.М. Амосова НАМН;
  • Сергій Сало, к.мед.н., завідувач відділення екстреної ендоваскулярної хірургії НІССХ імені М.М. Амосова;  
  • Борис Кравчук, к.мед.н., завідувач лабораторії електрофізіологічних, гемодинамічних на ультразвукових методів дослідження НІССХ імені М.М. Амосова.

Мета прес-конференції – розповсюдити серед населення доступну кваліфіковану інформацію про сучасні методи діагностики, лікування серцево-судинних захворювань та можливості їх доступного отримання, а також  популяризувати серед населення здоровий спосіб життя та відповідальне ставлення до свого здоров’я.

Ініціаторами та організаторами проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» є ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН» та Асоціація серцево-судинних хірургів України за сприяння Міністерства охорони здоров’я України і Національної академії медичних наук України.

Проект  стартував у вересні 2014 року у Черкасах. Упродовж останніх місяців 2014 року відбулися поїздки до Сумської, Житомирської, Полтавської, Запорізької,  Вінницької, Дніпропетровської, Тернопільської, Волинської та Рівненської областей, міст Богуслав, Київської області, та Новоград-Волинський, Житомирської області. 

Програма для ЗМІ Львівської області

14.30 – знайомство з роботою кардіологічної служби Львівської області. Спілкування з лікарями НІССХ імені М.М. Амосова, які проводять консультації для мешканців області.

15.00 – прес-конференція.

Акредитація журналістів до 17 березня 15.00 за тел. 067-670-77-30 або на скриньку

[email protected]

Журналістам із районних ЗМІ буде відшкодовано вартість проїзду в обидва боки.

Прес-конференція відбудеться у середу, 18 березня 2015 року, о 14.30

за адресою: теоретичний корпус Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, вул. Шимзерів, 3а.

Архіви