ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«На Львівщині представники громадськості підписали Меморандум з військовими та владою про забезпечення  житлом учасників АТО».

У прес-конференції візьмуть участь:

  • Ростислав Мельник, голова благодійного фонду;
  • Валерій Середа, координатор батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів»;
  • Валерій Веремчук , депутат Львівської міської ради.

З ініціативи Благодійного Фонду Ростислава Мельника та координатора БПСМОП «Львів» генерал-майора міліції  Валерія Середи на Львівщині започатковано унікальну співпрацю між державними, бізнесовими, військовими та громадськими організаціями. Суть її полягає у взаємодії різних інстанцій з метою допомоги учасникам антитерористичної операції, в тому числі у питанні забезпечення житлом.

Саме цій проблемі присвячено Меморандум, який нещодавно підписав Благодійний Фонд Ростислава Мельника з координатором батальйону міліції особливого призначення «Львів» генерал-майором міліції Валерієм  Середою,  начальником ГУ МВС України у Львівській області полковником міліції Дмитром Загарією, начальником Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенантом Павлом  Ткачуком, начальником Управління Західного територіального об’єднання Національної гвардії України генерал-лейтенантом Юрієм Аллеровим, начальником Головного управління ДСНС України у Львівській області генерал-майором Сергієм Дмитровським та представниками добровольчих батальйонів «Азов», «Айдар», Січ», «Правий Сектор» та «Донбас», у яких воюють наші земляки. Цей документ є першим кроком, створенням підґрунтя для якісної взаємодії та координації діяльності сторін для допомоги учасникам бойових дій в питанні забезпечення житлом.

            Детальніше про Меморандум та подальші плани співпраці представники громадського, військового та владного блоку розкажуть під час прес-конференції.

Запрошуємо представників регіональних та всеукраїнських ЗМІ.

Акредитація обов’язкова, за телефоном:+38067-673-14-57, Ольга Щербюк.

Архіви