ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

Учасники:

·         Володимир Тихий, режисер-постановник фільму;

·         Віра Савченко, сестра Надії.

Показ стрічки у Львові – 9 жовтня о 19:00 у кінопалаці “Коперник”.

Всеукраїнські покази фільму “Наша Надія” розпочнуться 8 жовтня в Ужгороді та завершаться 21 жовтня в Києві. Покази в усіх містах благодійні, вхід за пожертвою. Всі зібрані кошти підуть на допомогу дітям загиблих бійців батальйону «Айдар».

Довідка

Документальний фільм «Наша Надія» додає деталей до портрету Надії Савченко, розкриває її характер, зазирає у дитинство – і монументальна постать Героя нашого часу набуває вкрай особистих й несподівано тендітних рис. На фоні анексії Криму, бойових дій на сході, про Надю розповідають її мати та сестра, бійці, які воювали разом з нею, та люди, яким не байдужа її доля.

Цей фільм – продовження дослідження режисера Володимира Тихого, який разом із багатьма однодумцями документально фіксує новітню історію України в проекті “Вавілон’13”.

Стрічка розповідає про події, що розпочалися на території нашої країни ще навесні, власне, з початку окупації Криму. Режисер фільмував хроніки про схід і про добровольчі батальйони – ще коли Савченко не була головною героїнею. І в процесі роботи з’явилася Надія – як героїня, яка уособлює ідею добровольчих батальйонів та громадської ініціативи.

Трейлер: http://youtu.be/GL-9TZ8DsHI

Сторінки в соцмережах:  www.facebook.com/NashaNadiya, www.vk.com/nashanadiya,

За акредитацією та за додатковою інформацією звертатися до Ірини Семенюк +380 67 446 9584, [email protected]

Архіви