ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Соціальні проекти для дітей та українська книжка в світовому контексті».

Учасники:

  •  Мар’яна Савка, письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева»;
  • Наталія Іваничук,  перекладач.

2014 рік для «Видавництва Старого Лева» має стати роком нових міжнародних проектів та нових напрямків. Про все це на прес-конференції:

–          Третього березня в усьому світі стартує продаж книги британської письменниці Саллі Ґрін «Напівлихий». Старий Лев виборов права на видання цієї книги українською (з англійської її переклав Віктор Морозов). Це – унікальний міжнародний проект, адже книга одночасно вийде одразу 45 мовами. І вже є домовленості зі студією Fox 2000 на екранізацію книги.

–          Книжка «Зірки і макові зернята», авторами та ілюстраторами якої виступила творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин і Андрій Лесів) і яку видало «Видавництво Старого Лева», увійшла до числа переможців у номінації Opera Prima: memention конкурсу Bologna Ragazzi Award 2014. Це вперше українська книжка для дітей відзначена на такому високому рівні.

–          24-27 березня «Видавництво Старого Лева» вдруге представлятиме Україну на найпрестижнішій у світі виставці дитячої книги – на Bologna Children’s Book Fai<wbr />r.

–          2014 рік у світі – рік Туве Янссон. Україна також долучиться до цього святкування. Старий Лев презентує оновлені видання про мумі-тролів та рецепти Мумі-мами українською мовою (з шведської книги переклала Наталія Іваничук), а також працює над низкою дотичних соціальних проектів: інтеграційний дитячий майданчик мумі-тролів для дітей, на якому поруч зможуть бавитися як неповносправні діти, так і діти без фізичних обмежень, арт-об’єкт «Стіна мумі-тролів», та мобільний будиночок мумі-тролів (своєрідний креативний музей мумі-трольчиків і водночас місце збору книжок для дітей з малозабезпечених сімей), видання книг про мумі-тролів Шрифтом Брайля.

–          Відзначення 200-<wbr />ліття з дня народження Тараса Шевченка.

–          Організація та проведення Днів Старого Лева по всій Україні. Мета цього проекту  – не лише популяризація дитячого читання, а й об’єднання людей з усієї України навколо базових цінностей – любові та поваги один до одного.

Архіви