ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Чому міліція і прокуратура закривають очі на кримінальні дії громадянина Росії, який нищить майно ОСББ і тероризує його мешканців та працівників? Відеодокази».

Учасники:

  • Павло Мудрак, голова правління ОСББ "Чорний віл»;
  • Андрій  Глуховський, управитель ОСББ "Чорний віл»;

До участі в прес-конференції запрошені представники ГУ МВСУ у Львівській області, прокуратури Львівської області та Генерального консульства Росії у Львові.

Довідка ОСББ «Чорний віл»

На розгляді у слідчому відділі Шевченківського РВ міліції м.Львова є 40 кримінальних проваджень про низку кримінальних правопорушень, які були вчинені громадянином Росії  Волницьким А.А. упродовж 2012-2013 років:  систематичне побиття мешканців та працівників ОСББ, крадіжка та нищення майна ОСББ та ін.

За 16 місяців працівники слідчого відділу Шевченківського РВ та Шевченківської прокуратури не вчинили жодних дій для припинення злочинної діяльності гр. Волницького А.А., а навпаки покривали їх.

Заборгованість перед ОСББ «Чорний віл» за житлово – комунальні послуги квартири, в якій мешкає Волницький А.А., становить 169 040,44 грн.  

12 вересня 2013 року мешканці ОСББ «Чорний віл» пікетуватимуть  ГУ МВСУ у Львівській області  та прокуратуру Львівської області з вимогою – вжити до правопорушника передбачені кримінально-процесуальним кодексом України правові заходи.

Акредитація журналістів до 15.00 6 вересня за тел.: 235-77-90, 067-670-77-30 або pressclub@pressclub.lviv.ua

Архіви