ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Обмеження доступу до інформації, впровадження систем обліку публічної інформації та доступ до інформації про публічних осіб».

Учасники:

  • Мар’яна Булгакова, директор ЕДЦ «Правова аналітика»;
  • Андрій Петрів, керівник програм ЕДЦ «Правова аналітика»;
  • Марія Вагіла, заступник начальника управління організації масових заходів та комунікацій з громадськістю-начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації (до узгодження);
  • Оксана Бригарда, головний спеціаліст сектору забезпечення доступу до публічної інформації апарату Львівської обласної державної адміністрації;

До участі в прес-конференції також запрошені представники інститутів громадянського суспільства, органів державної влади та місцевого самоврядування (Львівська міська і обласна ради).

Організатор заходу: Експертно-дорадчий центр «Правова аналітика» за результатами реалізації упродовж 2012-2013 років проекту «Інформація про публічних осіб та впровадження систем обліку публічної інформації» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Питання для обговорення:

–          Обмеження доступу до інформації органами державної влади. Переліки відомостей, що становлять службову інформацію.

–          Стан упровадження систем обліку публічної інформації органами державної влади.

–          Доступ до інформації про публічних осіб.

–          Доступ до інформації суспільного інтересу.

–          Реагування органами прокуратури на порушення законодавства про інформацію та про звернення.

–          Упровадження міжнародних стандартів у сфері доступу до інформації та поширення інформації.

Пропозиції з удосконалення законодавства в сфері доступу до  інформації

Архіви