ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Міграція молоді: позиція УГКЦ. Презентація видань пасторально-місійного відділу УГКЦ: перший номер журналу «Обіжник», довідник «Спільноти УГКЦ та громадські організації в країнах новітньої міграції» і підручник «Місіологія».

 Учасники:

  • владика Йосиф (Мілян), голова пасторально-місійного відділу УГКЦ, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ;
  • о. Андрій Гах, секретар пасторально-місійного відділу УГКЦ;
  • о. Мартин Хабурський, експерт пасторально-місійного відділу УГКЦ, монах чину св. Василія Великого.

За додатковою інформацією просимо звертатися в департамент інформації УГКЦ до Руслани Ткаченко: моб. тел. +38 097 601 64 22, e-mail: ruslanatkachenk@gmail.com.

Довідка

За словами владики Йосифа, Церква завжди супроводжує свій народ та опікується ним навіть тоді, коли він шукає кращої долі, виїжджаючи за кордон. Тому, коли греко-католики їдуть за межі України, за ними йдуть і душпастирі. «Наші священнослужителі духовно провадять вірних за межами Батьківщини і допомагають їм адаптуватися до іншої культури», – пояснює єпископ. Як сказав владика, основна мета ПМВ УГКЦ полягає в духовній опіці греко-католиків за кордоном та створенні програм, що допомагають людям, які повертаються на Батьківщину.

На сторінках журналу пасторально-місійного відділу УГКЦ «Обіжник» розміщено звіт праці цієї церковної структури у світі.

У довіднику «Спільноти УГКЦ та громадські організації в країнах новітньої міграції» подано інформацію про парафії УГКЦ за кордоном та греко-католицькі організації. «Вважаю, що ці видання ПМВ УГКЦ будуть корисними як священикам, мирянам, так і науковцям, що працюють у цій сфері», – сказав владика Йосиф (Мілян).

Підручник «Місіологія» о. д-ра Мирона Бендика унікальний, бо дає змогу побачити повноту місійного покликання кожного вірного УГКЦ. Владика Йосиф переконаний: «…підручник стане у пригоді не тільки семінаристам, які готуються до пасторальної праці, а й священикам, потенційним кандидатам, які хочуть їхати служити нашим людям за кордоном. Бо українців багато в різних країнах світу. І душпастир мусить бути людиною інтелігентною, креативною, підготовленою в контексті богослов’я і місіології».

Архіви