ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

Шоу «Голос. Діти» та Павло Табаков відзначать найталановитішу вокалістку Львова

9 жовтня (вівторок) о 12.00 у Львові в актовій залі школи №45 (вул. Наукова 25) команда вокального шоу «Голос. Діти» каналу 1+1 відзначить особливою нагородою талант однієї з учасниць шоу – 11-річної Олександри Сиркашевої. 

Захід відбудеться у школі, яку закінчив відомий львівський вокаліст Павло Табаков, переможець другого сезону вокального шоу «Голос країни». Саме він  урочисто передасть нагороду Олександрі. Відзнака у вигляді символічної грамоти стане підтвердженням того, що вихованка львівської школи Олександра Сиркашева є однією зі 100 талановитих юних вокалістів України та учасницею шоу «Голос. Діти».

На врученні відзнаки друзі і вчителі побажають Олександрі успіху, а Павло Табаков проведе для учнів школи невеличкий майстер-клас з вокалу та поділиться секретами перемоги в шоу «Голос країни».

Довідка:

Львів’янка  Олександра Сиркашева, учасниця вокального шоу «Голос. Діти» є однією із 100 найкращих вокалістів, які отримають символічні грамоти, а їх школи – таблички з написом «Тут навчається учасник «Голос. Діти». Таким чином група проекту та канал «1+1» хочуть відзначити юні таланти, як би не склалась їх подальша участь у проекті «Голос. Діти».

Вокальне шоу «Голос. Діти» стартує в ефірі «1+1» 4 листопада 2012 року. «Голос. Діти» – це не зміна вже відомого дорослого формату «Голос країни». Це окремий проект голландської компанії «Talpa» під назвою «The Voice Kids», створений саме для юних вокалістів. Зірковими наставниками учасників шоу стали популярні українські артисти: Тіна Кароль, Олег Скрипка та LOBODA.

Для акредитації звертайтесь, будь ласка, до Юлії Бабко 063-710-13-96, 044-458-44-40, jbabko@internews.ua. Акредитація відкрита до 8 жовтня 20:00.

За додатковою інформацією стосовно шоу «Голос. Діти» звертайтесь, будь ласка, в прес-службу «1+1» за телефон 490-70-96, +38050 334 8284 або на е-мейл e.sandul@1plus1.tv (Олена Сандул).

Архіви