ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

„Початок соціологічної війни у Львові: наслідки, майбутні переможці та жертви”.

На прес-конференції буде презентовано результати вуличного експрес-опитування «Електоральні настрої виборців у 117 окрузі Львова», проведеного Інформаційно-аналітичним відділом Української Національної Консервативної партії.

Модератор прес-конференції: Голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін.

Контекст заходу

18 вересня 2012 року у Львові відбулася презентація результатів соціологічного опитування „Мажоритарні вибори у Львові: на фінішній прямій”, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

На думку аналітиків Української Національної Консервативної партії (УНКП), вищезгадане соціологічне дослідження не відповідає основним форматам соціологічних досліджень і було проведено некоректно. Окрім цього, під час презентації результатів соцдослідження не оприлюднені: замовник опитування, аудиторія, метод дослідження, вибіркова сукупність, помилка репрезентативності тощо. УНКП вважає, що означене соціологічне опитування було проведено на замовлення певних політичних сил, що чітко видно з отриманих рейтингових показників партій та кандидатів у народні депутати в одномандатних округах.

У зв’язку з цим Інформаційно-аналітичний відділ Української Національної Консервативної партії, аби дати відсіч першій фазі соціологічної війни, за дорученням Голови УНКП Олега Соскіна провів у 117 виборчому окрузі Львова (Франківський, Галицький та частина Шевченківського райони) вуличне експрес-опитування шляхом особистого формалізованого інтерв’ю.

Анкета експрес-опитування, проведеного Інформаційно-аналітичним відділом УНКП, містила такі запитання:

1. Які проблеми Вас найбільше турбують у Вашому окрузі?

2. Якби вибори відбувались у вересні 2012 року, за яку політичну партію Ви б віддали свій голос:

3. Якби вибори відбувались у вересні 2012 року, за якого кандидата у 117 виборчому окрузі Ви б віддали свій голос:

4. Чи очікуєте Ви масових фальсифікацій під час виборів до Верховної Ради?

5. Чи готові Ви у випадку, якщо відбудеться фальсифікація результатів виборів, взяти участь в акціях протесту, щоб захистити свій голос:

Термін опитування: 18-19 вересня 2012 року.

Кількість опитаних: 1335.

Генеральна сукупність дослідження: львів’яни електорального віку (від 18 років і старше), які проживають на території 117 в.о. Львова (по 15 респондентів кожної із 90 дільниць округу).

У подальшому Інформаційно-аналітичний відділ Української Національної Консервативної партії щотижня проводитиме вуличні експрес-опитування шляхом особистого формалізованого інтерв’ю, аби запобігти фальсифікації соціологічних досліджень і виявити реальні електоральні настрої львів’ян.

Архіви