ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

"Чи можна зупинити зміни клімату та ріст витрат міст на придбання енергоносіїв об’єднавши зусилля громад в ініціативі "Угода мерів"?"

Прес-конференція відбудеться у рамках дводенного – 16 -17 липня 2012 року – міжнародного форуму програм ЄС CUIDAD та Covenant of Mayors East.

Учасники:

  • Андрій Садовий, міський голова Львова;
  • Роб де Лобел, представник Європейської Комісії;
  • Ян Едвін Ваандерс, спеціаліст з місцевого та муніципального розвитку CIUDAD Supporting Mechanism;
  • Анатолій Копець, керівник команди проекту «Угода мерів-Схід».

 

Акредитація журналістів на прес-конференцію – до 9.30 16 липня за тел.: 067-670-77-30  або pressclub@pressclub.lviv.ua

 

Довідка.

16 -17 липня 2012 року у Львові, в палаці Потоцьких (16 липня) і в конференц-залі готелю Дністер (17 липня), відбудеться міжнародний форум програм ЄС CUIDAD та Covenant of Mayors East.

Європейська Комісія, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, керівники і технічний персонал муніципалітетів країн Східного партнерства та Центральної Азії, що беруть участь в Угоді мерів, візьмуть участь у дводенному форумі, присвяченому енергоефективності та сталому енергетичному розвитку міст. Понад 70 учасників з 12 країн обговорять проблеми, передову практику, досвід та виконання Угоди мерів  в країнах ENPI (Європейської політики сусідства та партнерства) та зможуть :

  • обмінятися передовим та практичним досвідом муніципального енергозбереження, розробки і реалізації  SEAP – Планів сталого енергетичного розвитку міст;
  • дізнатися про можливості фінансування енергозберігаючих заходів, представлених в SEAP;
  • запропонувати ідеї для покращення співпраці між містами на різних етапах процесу виконання Угоди мерів (підписання, розробки та впровадження SEAP);
  • нав’язати контакт з відділеннями Пакту мерів в Брюсселі, Львові і Тбілісі, а також зі співробітниками служби підтримки та координаторами в регіоні;
  • надати свої рекомендації про механізми підтримки міст у виконанні Угоди мерів  Європейською Комісією та відповідними структурами Угоди.

Програма ЄС CIUDAD  (Cooperation in Urban Development and Dialogue співробітництво в області міського розвитку та діалогу) спрямована на розвиток взаєморозуміння, діалогу та співпраці між місцевими суб’єктами ЄС і країнами-партнерів у Східному  та Південному регіонах добросусідства (регіон ENPI), допомагаючи модернізувати і зміцнювати структури місцевого та регіонального самоврядування.  

Угода мерів є провідною ініціативою ЄС, що об’єднує місцеві, регіональні та національні органи влади. Підписанти добровільно беруть зобов’язання поліпшувати якість життя (напр. енергетичні послуги) своїх жителів завдяки удосконаленню енергоефективністі та розширенню використання відновлюваних джерел енергії, що призведе до зменшення викидів CO2 щонайменше на 20% до 2020 року

Програма «Угода мерів-Схід» націлена на підтримку зусиль місцевих органів влади у Східній Європі, на Кавказі та в Центральній Азії, спрямованих на зменшення їхньої залежності від викопних видів палива, зміцнення надійності їхнього енергопостачання. Програма також надає  можливість місцевим органам влади активніше брати участь в пом’якшенні негативних наслідків зміни клімату.

Прес-конференція відбудеться за адресою: вул. Коперніка, 15, дзеркальний зал Палацу Потоцьких.

 

Архіви