ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Міграційний потенціал Західної України та особливості візової політики консульських установ у Львові. Результати громадського дослідження».

Учасники прес-конференції:

·        Андрій Лепак, голова Львівського юридичного товариства, представник громадської ініціативи “Європа без бар’єрів” у Львові;

·        Світлана Мітряєва, директор регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в Ужгороді, представник громадської ініціативи “Європа без бар’єрів” в Ужгороді;

·        Петро Верзун, виконавчий директор Асоціації захисту прав молоді Волині, представник громадської ініціативи “Європа без бар’єрів” у Луцьку.

На захід також запрошено Генерального консула Республіки Польща у Львові Ярослава Дрозда, Генерального консула Чеської Республіки у Львові Давіда Павліту, представника МЗС у Львівській області В’ячеслава Войнаровського, представників місцевої влади.

На прес-конференції експерти озвучать прогноз міграційного потенціалу громадян, що проживають у західних областях України у разі відміни візового режиму при короткострокових поїздках.

Окрім цього, будуть оприлюднені результати громадського дослідження візової політики і практики діяльності консульських установ, що розташовані у Львові. Експерти проаналізують як консульські установи виконують положення Угоди про спрощення оформлення віз, Візового кодексу, Угоди про правила малого прикордонного руху, а також нададуть відповідні рекомендації та пропозиції про удосконалення діяльності цих установ.

Польовий етап цього дослідження  відбувався в  червні-липні 2011р. в рамках громадської ініціативи «Європа без бар’єрів» за підтримки європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Архіви