ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Результати громадського дослідження практики та процедури видачі-отримання закордонних паспортів у Львівській області в 2010 році».

Це дослідження проведено Львівським юридичним товариством та інформаційно-правовим центром «Наше право» за підтримки Європейської програми МФ «Відродження».

Польовий етап дослідження відбувався у жовтні-листопаді 2010 року біля приміщень районних відділів громадянства імміграції та реєстрації фізичних осіб Львова та Львівської області.

Експерти проводили дослідження якості і доступності процедур отримання паспортів громадянина України для виїзду за кордон (закордонних паспортів), визначали проблеми, з якими зіштовхуються громадяни при поданні документів для отримання закордонних паспортів, а також підготували рекомендації для покращення роботи цих відділів.

У рамках дослідження також було проведено глибинний аналіз відповідних процедур та проведено експерименти із отримання паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

           

До участі в прес-конференції запрошені:

·        Василь Логін, начальник відділу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб ГУ МВСУ у Львівській області;

·        Леонід Чернявський, юрист фонду "Правова просвіта" м. Донецьк;

·        Андрій Лепак, голова Львівського юридичного товариства.

Архіви