ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

“Впровадження нових сервісів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України”.

Участь у прес-конференції візьмуть:

  • Ірина Ковпашко,  заступник голови правління Пенсійного фонду України.
  • Олександр Малецький, директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України.
  • начальники головних управлінь ПФУ у Волинській, Закарпатській області, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській областях.

Під час заходу спікери Фонду ознайомлять присутніх з онлайн-сервісами, які мають на меті спростити взаємодію громадян з органами Фонду.

Це, зокрема:

–          налаштування  послуги безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та розміру свого страхового стажу);  

–          отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR-кодом (про розмір сплачених внесків (форма ОК-5), витяг із Реєстру застрахованих осіб, довідку про розмір пенсії);

–          кабінет застрахованої особи та кабінет страхувальника (роботодавця) .

Запрошуються представники медіа Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Акредитація обов’язкова! Для отримання акредитації на прес-конференцію, просимо заповнити  форму.

Акредитованим представникам медіа, які прибудуть на прес-захід з інших регіонів, передбачена компенсація проїзду за наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення, рівня не вище купе або «Інтерсіті» другого класу).

Захід проводиться за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Трансформація фінансового сектору в Україні».

Додаткову інформацію про захід можна отримати за телефонами: (044) 490 6988-90, 067-670-7730

Архіви