ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

 «Львівщина напередодні виборів: перебіг виборчої кампанії, порушення, ризики».

Експерти ГМ "ОПОРА" підсумують основні тенденції президентської виборчої кампанії та розкажуть про найбільш поширені порушення виборчого законодавства, які фіксувалися упродовж останніх трьох місяців. Також на прес-конференції йтиметься про традиційно поширені форми порушень у день голосування та як вони можуть вплинути на результати народного волевиявлення.

Спікери:

  • Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі "ОПОРА" за виборами Президента  у Львівській області;
  • Ярина Гаєцька-Колотило, громадська омбудсменка із захисту виборчих прав Громадянської мережі "ОПОРА" у Львівській області.

Довідково: Спостереження ГМ "ОПОРА" спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За коментарями звертайтеся:

Тарас Радь, координатор спостереження Громадянської мережі "ОПОРА" за виборами у Львівській області

тел.:+38 098 765 86 22

e-mail: [email protected]

Архіви