ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Порядок денний для майбутнього Президента України».
Учасники:

  • Євген Бистрицький, доктор філософських наук, керівник відділу  Інституту філософії НАН України;
  • Ігор Коліушко, експерт у галузі права, голова правління Центру політико-правових реформ;
  • Тарас Стецьків,  український політик, народний депутат України 1-4 та 6 скликань;
  • Олександр Савченко, економіст, президент Міжнародного інституту бізнесу;
  • Тарас Возняк, український культуролог, політолог, головний редактор і засновник Незалежного культурологічного журналу «Ї»;
  • Ярослав Юрчишин, експерт у сфері боротьби з корупцією, голова правління Transparency International Ukraine.

Захід присвячено одній з найбільш актуальних на сьогодні тем – президентським виборам, а саме порядку денному для майбутнього Президента України. Члени Виборчої Ради UA  визначать основні питання до кандидатів на посаду голови держави,  які найбільше хвилюють суспільство напередодні офіційного початку президентської виборчої кампанії.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до:

·        Станіслава Шулімова, менеджера Школи політичної аналітики НаУКМА  +380980536013, shulimovstas@gmail.com

·        Данила Метельського, менеджера Школи політичної аналітики НаУКМА, +380677220961, dan23477780@gmail.com

Проект здійснюється Виборчою Радою UA за організаційної підтримки Школи політичної аналітики НаУКМА в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Інформаційна довідка:

Виборча Рада UA є національним громадським об’єднанням, що діє як інтелектуально-експертна рада, яка має на меті позапартійно вплинути на хід виборчих кампаній 2019 року та зміст політики в Україні шляхом незалежного змістовного обговорення та широкого оприлюднення експертних оцінок програм політичних партій та окремих кандидатів, їхніх команд та особистих якостей. Виборчої Ради UA прагне надати виборцям якісну інформацію для усвідомленого вибору майбутнього Президента України.

Виборча Рада об’єднує на волонтерський основі представників різних галузей – науки, освіти, експертного середовища, ЗМІ, культури, бізнесу. Її учасники виходять з розуміння відповідальності та складності питань, які виникають перед кожним громадянином напередодні та під час президентських і парламентських виборів 2019 року.

Архіви