ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

"Як часто депутати ЛМР заявляють про конфлікт інтересів – результати моніторингу ГМ "ОПОРА".

Спікери:
–    Ольга Коцюруба, радник з юридичних питань Громадянської мережі "ОПОРА";
–    Тарас Радь, аналітик Громадянської мережі "ОПОРА";
–    Ірина Швець, керівник проектів Громадянської мережі "ОПОРА".

Хто з депутатів ЛМР та як часто декларує наявність потенційного чи реального конфлікту інтересів – про це журналісти зможуть дізнатися під час прес-конференції. Організатори також розкажуть, наскільки відповідально депутати підходять до декларування свого майна, доходів, фінансових зобов’язань, а також про тенденції щодо врегулювання конфлікту інтересів депутатами інших рад. Окрім цього, аналітики ГМ "ОПОРА" нададуть рекомендації міській раді у частині декларування конфлікту інтересів, базуючись на принципі доброчесності.

Довідка
Громадська кампанія  “Атестація депутатів місцевих рад” започаткована Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та реалізується в партнерстві з громадськими організаціями з інших областей України. Антикорупційний компонент "Атестації депутатів місцевих рад" реалізується в рамках проекту ООО ВГО “Комітет виборців України” “Доброчесні місцеві депутати” за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії. За реалізацію ініціативи в Львівській області відповідає Львівське представництво Громадянської мережі "ОПОРА".

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись:

На сайті організації –
у розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком»
у соціальній мережі Facebook

Контакти: офіс Громадянської мережі "ОПОРА" у Львові – тел. 032 254 61 63, e-mail: [email protected]

Архіви