ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Протидія антисемітизму і ксенофобії щодо ромів: рекомендації для держави і громадянського суспільства».

У заході беруть участь:

Марія Ясеновська, директорка Харківської обласної фундації «Громадська альтернатива», експертка з прав людини, тренерка Молодіжного директорату Ради Європи;

Ольга Веснянка, медіа-експертка, правозахисниця, журналістка, експертка Коаліції з протидії дискримінації, тренерка курсу "Толерантність і недискримінація в роботі поліції";

Микола Юрченко, голова правління товариства "Рома України. Терніпе";

В’ячеслав Ліхачов, експерт проекту, керівник  групи моніторингу прав національних меншин Конгресу національних громад України.

На прес-конференції журналісти довідаються про результати проекту, спрямованого на вироблення ефективних механізмів протидії нетерпимості щодо ромів та євреїв.

На заході також презентуватимуть результати проекту «Аналіз даних і розробка рекомендацій в боротьбі з антисемітизмом і ксенофобією щодо ромів в Україні: за рівні права і рівні можливості».

Промовці представлять рекомендації, з протидії проявів антисемітизму і ромофобіі, які призначені для держорганів та інституцій, структур громадянського суспільства, медіа.

Проект реалізовували упродовж 2017 року Конгрес національних громад України спільно з фундацією «Громадська альтернатива» (Харків) та регіональним благодійним фондом «Резонанс» (Львів) за фінансової підтримки Фундації EVZ – «Пам’ять, відповідальність, майбутнє» (Німеччина) одночасно в п’яти країнах – Україні, Чехії, Польщі, Угорщини та Литві.

Контакти:

Людмила Бондаренко, [email protected]

В’ячеслав Ліхачов, [email protected]

Посилання на сайт проекту:

http://www.kngu-recommendations.org/

Архіви