Понад 50 тисяч підписів під зверненням до Лавриновича зібрали активісти ВО «Батьківщина» у Львівській області

Львівська міська та обласна партійні організації ВО «Батьківщина» уже зібрали понад 50 тисяч підписів під відкритим зверненням до міністра юстиції Олександра Лавриновича. Про це повідомив на засіданні Незалежного громадського прес-центру «Львівський вибір – 2010» голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», перший заступник голови Львівської обласної ради Роман Ілик.

«У цьому зверненні ми вимагаємо припинити грубе втручання органів юстиції та влади у діяльність нашої політичної партії», – заявив Роман Ілик.

У зверненні до міністра зокрема сказано: «Печерський районний суд міста Києва, втручаючись у внутрішньопартійні справи, намагається усунути Львівську обласний партійний осередок ВО «Батьківщина» від участі у виборах до місцевих рад. Такі дії не поодинокі. Аналогічно влада чинить і щодо Київської обласної організації партії «Батьківщина». У Печерському суді реалізовують напрацьовану схему усунення від виборчого процесу найбільшої та найпотужнішої опозиційної сили. Розправившись з «Батьківщиною, влада візьметься за інші політичні сили, які обстоюють інтереси українського народу».

Партійці вимагають від міністра не перешкоджати реєстрації змін керівного складу «Батьківщини», що фактично блокує участь цієї політичної сили у місцевих виборах на Львівщині.

Роман Ілик також зазначив, що юридична складова у цій справі повністю відсутня. «Печерський суд прийняв Ухвалу, якою заблокував діяльність нашого осередку, навіть не розглянувши справу по суті. Засідання щоразу переноситься. Ми не здивуємось, якщо його призначать у листопаді, коли вибори до місцевих рад уже відбудуться. Це судове свавілля, підтримане галицьким клерком з управління юстиції, який будь-якою ціною хоче втриматись на керівній посаді, є безпрецедентним в історії незалежної України». 

Архіви