Під туристичними успіхами Львова криються корупційні схеми в інших галузях, – кандидат

На західному кордоні з Україною стоять величезні інвестиції, які чекають на сприятливі умови. Вони можуть зайти до Львова через близькість до кордону та через ситуацію в країні. Їхня інвестиційна привабливість просто шалена. Проте вони ще не зайшли до нашого міста тільки через те, що їм тут чинять перешкоди.

Про це сьогодні, 13 жовтня, у відеопрограмі  «Кандидатський максимум», яка стартувала у Львівському прес-клубі, повідомив перший номер списку партії «Сила людей» на виборах Львівської міської ради 25 жовтня 2015 року Віталій Ковтун.

На його думку, саме цими іноземними інвестиціями можна дуже добре поповнювати бюджет.
– Світовий бізнес зараз дуже мобільний. Це і різні технології, і можливість на відстані робити різні технології. Я вважаю, що Львів чи не зобов’язаний стати такою собі Силіконовою долиною в Україні, – каже він.

Проте, на думку Віталія Ковтуна, у нас збереглися всі радянські монополії.

– Причому, навіть поверхові туристичні успіхи Львова не відкрили і не розкрили всю глибину корупційних схем, які є в інших галузях. Це все залишилося в тому стані, яким і було до гарної картинки Львова. Зараз з’явився дуже гарний піар, є фасад Львова, є промоція, це дуже добре. Це вже зроблено і на цьому не варто зупинятися і цим хвалитися, казати, що в нас дуже гарний Львів туристичний. Тому що в нас може бути гарний Львів науковий, Львів підприємницький, бізнесовий, може бути гарний Львів для мешканця Львова, людини, яка живе у Львові і має всі можливості себе реалізовувати і користується всіма послугами хорошої якості, – каже кандидат до міської ради.

За його словами, йдучи до Львівської міської ради, він користується загальною програмою партії «Сила людей».

– Я є членом політичної партії «Сила людей» і як член команди і як людина, яка працювала над тим, щоби розпрацьовувати цю програму, у своїй роботі керуюся програмою політичної партії. Аналогічна ситуація з усіма кандидатами від нашої партії, – каже він.

Віталій Ковтун обіцяє працювати та виконувати повноваження депутата місцевої ради згідно з законом.
– Тому що не всі кандидати усвідомлюють, що може робити депутат, і що – не може. Я часто стикаюся з тим, що люди питають: «А які проблеми ви вирішите?» А насправді перший крок – це дотримання обов’язків депутата місцевої ради і звітування перед громадою. Так виглядає в очах виборця, що депутат – це людина, якій дали ініціативу, а потім від нього очікують, що він має щось зробити.

Наприклад, засипати яму чи іншу конкретну дію вчинити. А депутатський корпус має добре робити свою роботу: зустрічатися з громадою, випрацьовувати дивідендні завдання, які ставить перед ним громада, разом з громадою розпрацьовувати систему вирішення цих питань та реалізовувати це все на основі ресурсів, які є в громади, тобто бюджету міста, – каже він.

За словами Віталія Ковтуна, гроші з бюджету треба тратити ефективно, тоб то економно.
– Ефективно – це означає, що вирішення різних проблем має бути дуже дешевим і довготривалим. Як, наприклад, заміна програмного забезпечення для різних гаджетів, телефонів. Є вже розпрацьований досвід різних світових практик, які показують, що, інколи, зробити якусь дію є достатньо дешево, – каже він.

До прикладу, береться транспортна проблема.

– Є питання gps, яке можна реалізувати, щоби люди знали графік руху громадського транспорту з точністю до півхвилини, щоби могли зайти з одним-єдиним квитком у будь який транспорт, щоби питання користування транспортом було зручним для конкретної людини. Щоби людина, виходячи з хати, могла дуже добре розрахувати час: скільки часу займе дорога до роботи, – пояснює кандидат до Львівської міської ради 

Або ж – утеплення будинків.

– У нас досі не розпрацьована системна програма утеплення будинків. Дуже цікаво виглядає, коли є утепленими п’ятий і третій поверхи у різних квартирах, а між ними – ні. Невже це не є стратегією розвитку міста? Невже це не належить до відповідальності депутатського корпусу та влади міста?  Єдине, що це все реалізувати можна в комплексі, при залучених ресурсах.  Щоби утеплення будинку йшло в комплексі з енергозбереженням. Тоді під це можна підтягувати дуже багато інвесторів і гравців, –  озвучує пункти своєї програми Віталій Ковтун.

Болючим питанням, на його думку, є і співпраця місцевих чиновників та представників малого бізнесу

– Абсолютно вся система орієнтована на те, щоби бігати до неї і просити якихось дозволів. Людина, яка хоче сама заробляти на себе і створювати робочі місця іншим людям, мусить просити певного дозволу. Я вважаю, що треба змінити цю систему на звичайні повідомлення цієї системи. Тобто, якщо я хочу щось робити, то я просто повідомляю про це, а в компетенції різних органів перевірити, чи є це законно. І ми це зробимо,- обіцяє кандидат в місцеві депутати.

Архіви