У Львівського будинку органної та камерної музики провадать іронічну промокампанію у Telegram.
«Органна мемарня» – креативний і доволі нетиповий як для концертного залу Telegram-канал. Однак підписники встигли оцінити його оригінальність, пише DailyLviv.
– Це той випадок, коли Моцарт, Бетховен, Бах, Людкевич говорять до людей у віці від 14 років і старших зрозумілою мовою. І ті, хто любить музику, цей гумор добре розуміють, – розповів Іван Остапович, директор Львівського будинку органної та камерної музики під час пресконференції «Органний зал 2020 – від локдауну до світових прем’єр» у Львівському пресклубі. – У період карантину ми вирішили не «спамити» передплатників новинами, а давати легкий позитивний контент для покращення настрою. Наші «мемчики» людям сподобались.
Дотепну промокампанію від Львівського органного залу оцінили й серйозні фахівці.
– Пуристи можуть скільки завгодно кривити носа, але молодь сприймає таку форму спілкування,– зауважує Любов Кияновська, членкиня Галицького музичного товариства, докторка мистецтвознавства. Натомість запорошені музейні експонати часто можуть видаються нудними. Якщо ваша цільова аудиторія – діти, підлітки, молоді люди, то що більше свіжих ідей ви донесете, то ліпше.
Загалом 2020-й рік, попри карантин, став для Львівського будинку органної та камерної музики напрочуд плідним. Відновлення діяльності Галицького музичного товариства, яке діяло у Львові від1838-го до 1939-го року, понад 100 записів і публікації класичної музики, проведення безкоштовних онлайн-концертів з початку локдауну у березні, III ЛюдкевичFest і Х Міжнародний Львівський органний фестиваль – це лише частина заходів, які вдалося втілити попри епідемію коронавірусу.
Нині Органний зал очікує гостей на «Прогулянку Монмартром» разом із органісткою Світланою Позднишевою, концерт Наталії Лендєл, симфонічні та органні прем’єри, колядки Галицького академічного твору та інші цікаві заходи. Наступного року, зазначають керівники музичної установи, тут готують сюрпризи для поціновувачів музики, один з яких – зйомки телесеріалу.
– Ніхто наразі не знає, яким буде 2021 рік та що на нас очікує, – зазначив Тарас Демко, співдиректор Львівського будинку органної та камерної музики, голова ГО “Collegium”. – Але ми переконались, що багато проєктів можна робити дистанційно, і вони користуються попитом. Деякі формати ми залишимо. Буде багато нового. Зупинятись ми точно не плануємо!
Україна, США, Канада: мобільний додаток Ukrainian Live Classic набирає популярності в світі
Музична сенсація: в органному залі Львова прозвучить справді перший український фортепіанний концерт