Одне з найбільших підприємств Львівщини хоче судитися з Деньковичем

Віце-президент ТзОВ «Корпорація Колійні ремонтні технології» Світлана Козинець 27 грудня повідомила  на прес-конференції у Прес-клубі, що уже другий рік підприємство потерпає від спроб розвалити його, водночас ТзОВ має намір звернутися до суду з позовом про захист ділової репутації і вимагатиме спростування інформації, яку поширює про підприємство у ЗМІ нардеп Іван Денькович.

Вона наголосила, що заяви, оприлюднені минулого року нардепом Деньковичем про «нібито корупційні схеми, які стосуються підприємства, абсолютно не відповідають дійсності».

Водночас, юрист Сергій Матвіїв зазначив, що останнім часом з’явились нові звинувачення проти ТзОВ, зокрема, про мінімізацію податків і конвертацію коштів на підприємстві, які, з його слів, також не відповідають дійсності. Він пояснив, що за останній час на підприємстві чи не всі контролюючі органи провели планові, позапланові і повторні перевірки, однак жодних звинувачень з боку Івана Деньковича, очевидно, не було підтверджено, адже кримінальних справ за результатами перевірок порушено не було. Крім того, зі слів юриста, ТзОВ «Корпорація Колійні ремонтні технології» не має на сьогодні жодних боргів, окрім поточних зобов’язань.

Світлана Козинець розповіла, що окрім перевірок у лютому відбувся також «напад» представників спецпідрозділу «Альфа» на офіс підприємства, у межах якого вилучили багато документації. Зараз, з її слів, відбувається «нова хвиля активності» щодо перевірок, яка може паралізувати роботу підприємства.

Також Світлана Козинець зауважила, що відкрито ніхто не звертався до ТзОВ «Корпорація Колійні ремонтні технології» з пропозицією продати чи віддати бізнес, однак неформальні звернення були.

«Можу робити лише припущення, що великий бізнес хоче скористатися нашими розробками. Це бізнес не в нашому регіоні, а в більш промислово розвиненому», – сказала вона.

Світлана Козинець пояснила, що ТзОВ запатентувало ряд розробок, серед яких нові модифікації пружних скріплень, що використовуються, зокрема, на кривих ділянках колії, що дуже актуально для гірських районів Львівщини. Вона додала, що інформація про ці розробки була і серед вилучених документів.

Як інформував ZAXID.NET, минулого року восени Іван Денькович звернувся до Генерального прокурора України Олександра Медведька, голови СБУ Валерія Хорошковського та міністра МВС Анатолія Могильова з проханням «провести розслідування діяльності «Корпорації Колійні ремонтні технології», робота якої містила ознаки злочину та загрози державним інтересам».

Архіви