Костюк: З журналістами ефективніше зустрічатися не в ОДА

Голова Львівської ОДА Михайло Костюк пояснив, що підсумкову річну прес-конференцію 27 грудня провів у Львівському прес-клубі, а не в ОДА, бо такий формат спілкування з ЗМІ видається йому більш ефективним.

«Прихід голови до вас – це більш ефективно, ніж запрошення вас до голови», – зазначив Михайло Костюк, додаючи, що у незалежному прес-клубі журналісти мають більше можливостей його «розкласти». «Там (в Львівській ОДА – ред.) мені стіни допомагають», – пояснив він.

На зауваження, що за оренду конференц-залу, мабуть, довелося заплатити гроші, Михайло Костюк відповів: «Думаю, що прес-клуб на нас багато не заробить… Грошей за конференцію давати не будемо».

Присутня на прес-конференції керівник Львівського прес-клубу Ольга Шостак своєю чергою також запевнила, що зустріч Михайла Костюка із ЗМІ відбувається на некомерційних засадах.

Окрім того, Михайло Костюк висловив побажання, щоб журналісти робили йому зауваження в контексті його роботи за принципом «Регіон понад усе»; в разі, якщо його робота не відповідатиме цьому принципу він, за його словами, буде вдячний за зауваження. Також голова Львівської ОДА зазначив, що не знає, що має робити, аби преса його захищала.

Як інформував ZAXID.NET, на прес-конференції 27 грудня голова Львівської ОДА Михайло Костюк, зокрема, висловив переконання, що найбільшої шкоди Львівщині завдають працівники дозвільних структур, які займаються поборами.

Архіви