Тому що журналісти, які роблять сайт, є його співредакторами і співвласниками.
"Наше медіа «Наші гроші.Львів» не є типовим прикладом для з’ясування стосунків між власником ЗМІ та журналістами. Ми є незалежним маленьким медіа і нас зовсім нещодавно почали сприймати, як ЗМІ. Але за рік роботи, ми вважаємо, що це успіх," – сказала на засіданні Львівського прес-клубу на тему:«Якість регіональної журналістики: недостатня кваліфікація, зухвале нехтування стандартами чи виконання волі власників ЗМІ?» Наталія Онисько, співредактор сайту «Наші гроші».
"У нас немає такої проблеми – власник чи журналіст. Бо ми, насамперед, – журналісти. Ми пишемо те, що є нам цікаво. Й думаємо, що це буде цікаво іншим в нашій вузькій ніші. Ми пишемо про гроші і все, що з цим пов’язано",- розповіла Наталія Онисько.
"Коли медіа є бізнесом – це найкраще. Бо тоді припиняє впливати воля власника. Коли ЗМІ почнуть продавати новини, тоді не виникатиме проблема “власник – журналісти». Тоді будуть боротися за якість текстів, щоб їх краще продати, та за якість журналістів зокрема",- наголосила Наталія Онисько.
Останні новини:
Будівництво першої у Львові ТЕЦ на трісці вартістю 1 млрд грн зупинили не розпоч...
Завтра до Львова приїдуть понад 175 представників інституцій ЄС, національних ор...
Львівські ЗМІ – лідери за вживанням фемінітивів в Україні та за Індексом гендерн...
Інвестиції в надра: у Львові шукатимуть порозуміння між видобувними компаніями і...