На Яворівському полігоні за програмою «UNIFIER» навчають 55 інструкторів-сержантів

На Яворівському полігоні в рамках канадської програми «UNIFIER. Підготовка молодшого командного складу (сержанти, солдати)» навчаються 55 майбутніх українських інструкторів-сержантів.

Про це сьогодні, 2 березня, під час прес-туру для журналістів до Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон), що організований Львівським прес-клубом спільно з Регіональним медіа-центром Міноборони України (Львів), повідомив командир контингенту канадської військової місії в Україні, підполковник Збройних сил Канади Тім Арсено. 

За його словами, за час, відколи канадські військові тренують українськх, вже було навчено понад 500 солдат. З них тільки на Яворівському полігоні – 230 військових медиків. 

– Ми навчаємо піхоту на Яворівському полігоні. Ми проводимо це навчання разом з американцями та литовцями. Додатково до цього є навчання інженерів. У Кам’янець-Подільському ми навчаємо мінерів, а під Києвом – поліцейських. Також скоро будуть проводитися медичні  тренінги та тренінги з безпеки, вогневе удосконалення. Отож, наша місія триватиме тут тривалий час, – каже Тім Арсено. 

За словами канадського підполковника, він вже зауважив, що українські солдати є дуже гордими, патріотами та професіоналами. 

Проте, за його словами, навчально-військова місія, це тільки частина тієї допомоги, яку надає Канада Україні. 

– Так, Канада надала Україні різноманітного обладнання на понад 8 млн канадських доларів. Понад 3 млн вкладено в українську військову економіку. Крім того, надали різну допомогу дітям-сиротам, – каже він. 

Архіви