На фестиваль «Підкамінь» приїдуть волонтери з Туреччини, Іспанії та… Кореї!

Волонтери з п’яти країн відвідають цьогорічний Підкамінь. Не забаряться й «сусіди» – чехи та поляки також допоможуть організувати побут фестивалю.

«Ідея ця свіжа. Раніше на Підкамінь волонтерів з-за кордону не возили, – говорить Аня Жарківська, яка організовує приїзд, – передусім іноземців цікавить культура й традиції нашого краю. Де ж їх ще почерпнути, як не на етнофестивалі! Іноземні гості зазвичай  у захваті від вишиванок, українських пісень та забав, що їм і забезпечить Підкамінь 2013!», – говорить Аня, яка має досвід співпраці з іноземними волонтерами.

На фестивалі «Підкамінь» працюватиме також волонтерський табір від Молодого Народного Руху. До нього зможе долучитись кожен. Волонтери з МНР вже мають «своє» місце, традиційно палять ватру за запрошують усіх на чай. «Передусім це волонтери з Львівської області, таких міст як  Золочів, Новий Розділ, Червоноград та Яворів», – говорить Пакуш Василь, керівник волонтерського табору. Всього, на фестивалі працюватиме три волонтерських табори.

Нагадаємо, що Підкамінь 2013 відбудеться 19-21 липня в одйноменному селищі, що у Бродівському районі, на межі Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.

Тел.для коментарів:

Пакуш Василь, керівник волонтерського загону, 098 257 98 89

Шеремета Іван, виконавчий директор фестивалю «Підкамінь 2013», 0673710309

Мишко Адамчак, арт директор фестивалю «Підкамінь 2013»  063 415 25 20

Олександра Паняк, прес-секретар фестивалю «Підкамінь 2013», 093 260 97 76

Слідкуйте за останніми новинами фестивалю «Підкамінь-2013»:

на сайті: http://pidkamin.ridne.net/ а також http://pidkamin.com.ua/

у соціальних мережах: https://www.facebook.com/Pidkamin?ref=hl

Архіви