ЛМР та компанія “Успіх-БМ” підпишуть мирову угоду

Львівська міська рада та компанія-перевізник «Успіх БМ» найближчими днями підпишуть мирову угоду. Перевізники погодилися скоротити дію договору з ЛМР про перевезення пасажирів на рік, до кінця 2016 року, відкликати всі судові позови до міськради та відмовитися від маршруту №47. Його ЛМР виставить на конкурс.

Зі свого боку, Львівська міськрада не заперечуватиме, щоб "Успіх БМ", який посідає 30% ринку пасажирськихз перевезень Львова, і надалі працював на своїх маршрутах.

Причиною для розірвання договору, за словами перевізників, стали зауваження від ЛМР про порушення з боку "Успіх БМ".

Про це щойно під час прес-конференції на тему "Львову загрожує транспортний колапс. Учора Львівська міськрада – безпідставно через суд – розірвала угоду з одним із найбільших перевізників у місті – компанією ”Успіх БМ” повідомив заступник директора компанії «Успіх БМ» Володимир Іськович.

– Це є компроміс. Зараз треба працювати, а не сваритися, – так оцінив цю майбутню мирову угоду він.

Нагадаємо, що сьогодні зранку Львів сколихнула новина: міськрада розірвала угоду з одним із перевізників, який обслуговує 6 маршрутів. І хоча всі автобуси вийшли на маршрути, проте цілий день вони працювали незаконно. Водночас, аби привернути увагу до цієї ситуації, водії підігнали автобуси під Ратушу на площу Ринок.

За словами директора підприємства Юрія Мельника, міська рада вже давно намагається виштовхати їхнє підприємство з ринку перевезень. І для цього знайшли формальні підстави.

– Прокуратура міста звернулася до ДАI за статистикою щодо порушень правил дорожнього руху. Найбільшим порушником було АТП-1, наступним – «Міра і К», далі – «Фіакр». І на останньому місці – «Успіх БМ». На підставі цієї інформації прокуратура формує подання з вимогою розірвати договори з порушниками. Чомусь? департамент розриває договори тільки з компанією «Успіх БМ». Це свідчить про вибірковий підхід, – стверджує юрист Ірина Супрун.

Крім того, за її словами, впродовж року департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР жодного разу не висловив будь-які претензії до роботи підприємства "Успіх БМ".

Також цієї підстави для розірвання договору – порушення правил дорожнього руху – не розуміє і директор. Адже якщо водії порушили, то їх за це вже покарали і підприємство сплатило штрафи. На його думку, відбувається звичайне рейдерське захоплення.

– У мене є інформація, що вже вранці керівник транспортного управління отримав вказівку підготувати тимчасові дозволи для АТП-1 для роботи на «наших» маршрутах, – каже Юрій Мельник.

Зрештою, до кінця дня сторонам вдалося домовитися. Але мирову угоду можна підписати тільки в суді. Тому, щойно судова справа надійде до Апеляційного суду, де вона має розглядатися, сторони її підпишуть.

А підприємства «Успіх БМ» має намір взяти участь у конкурсі на роботу на маршруті 47А.

Архіви