Львів найбільше підтримує “Батьківщину”, “Свободу” і УДАР – дослідження

Якби вибори до Верховної Ради відбулися у вересні 2012 року, то львів’яни найбільше б підтримали ВО «Батьківщину», ВО «Свободу» і партію УДАР Віталія Кличка. Такі результати дослідження, яке провела соціологічна група «Рейтинг», озвучив сьогодні на прес-конференції керівник цієї групи Олексій Антипович, інформує кореспондент Вголосу.

Олексій Антипович повідомив, що серед тих, хто має намір взяти участь у виборах, ВО «Батьківщину» підтримали б 31,9% львів’ян, ВО «Свободу» – 21,3%, УДАР – 20,6%.

У Львові Партію регіонів підтримали б 4,5% виборців, «Україну-Вперед!» і «Нашу Україну» – по 2,2%, КПУ – 1,5. Решта партій, згідно з результатами дослідження, не набирають 1%.

Олексій Антипович повідомив, що серед львів’ян станом на вересень цього року є 13,7% тих, хто не визначився з партійною підтримкою.

Щодо тенденцій, соціолог розповів, що рейтинг «Батьківщини» у порівнянні з травнем знизився на 2%. Натомість чітко зростає рейтинг «Свободи». Найкращу динаміку показує УДАР, чий рейтинг з травня зріс майже вдвічі – з 11% до 21%. Рейтинг Партій регіонів залишається стабільним – близько 4%.

Олексій Антипович повідомив, що це дослідження проводили з 1 по 12 вересня цього року. Аудиторією дослідження було населення Львова і Пустомитівського району віком від 18 років і старшу. Вибіркова сукупність становила 2400 респондентів. Метод дослідження – особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником.

Архіви