Фестиваль «Зашків-2016» прокладе 2,5 дороги – координатор

З 17 до 19 червня 2016 року в селі Зашків Жовківського району Львівської області відбудеться десятий, ювілейний, молодіжний фестиваль.

Про це сьогодні, 19 травня, під час прес-конференція на тему:

«Заходи з нагоди 125-річчя з дня народження Євгена Коновальця. Молодіжний фестиваль «Зашків-2016», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив громадський діяч, координатор громадського організаційного комітету фестивалю «Зашків-2016»  Роман Брезіцький. 

– Фестиваль переслідує світоглядно-виховну мету. Програма передбачає заходи: від військових навчань до інтелектуального блоку панельних дискусій, – каже він

За словами координатора, під час фестивалю відбудуться велозабіг, біговий марафон, бізнес-лекції та відпочинково-спортивні розваги. 

Він стверджує, що фестиваль «Зашків-2016» не буде таким, якими є традиційні фестивалі – з музикою, народними гуляннями та іншими фестивальними атрибутами. 

–  Хоча ми цілком розуміємо, що музика мусить бути. Тому ми запросили до участі ті гурти, які підтримують українську ідею та їздять з виступами в зону АТО. Це  – «Філоет», «Антитіла», «От вінта», «Козак систем», «Мері» та «Тінь сонця». Але ми не хочемо, щоби пісня була основним мотиватором  для молоді приїхати туди, –  каже Брезіцький.

За його словами, від проведення фестивалю виграють і місцеві мешканці.  Тому що тут буде прокладено 2,5 км нового дорожнього полотна. 

– Ви навіть не уявляєте, що таке для села прокладення нової дороги. Така подія може бути раз в житті, – наголошує Роман Брезіцький.

Також в селі під’єднають водопровідні мережі до водогону, побудують спортивний майданчик зі штучним покриттям та відреставрують кілька старих хат, які ще збереглися і пам’ятають дитинство Євгена Коновальця. 

Як стверджує комендант фестивалю «Зашків-2016» Андрій Пшик, будь-який продаж та вживання алкоголю буде заборонено. Також він просить утриматися від паління цигарок на фестивальному полі. 

– Оскільки цього року ми очікуємо великий наплив гостей. То й охорона буде більш масштабнішою – із залученням поліції та громадських організацій.

Він також пообіцяв, що буде влаштовано паркінг. 

За словами начальника відділу молодіжної політики ЛОДА Андрія Ковальського, в день народження Євгена Коновальця, 14 червня, в Зашкові розпочнеться молодіжне патріотичне таборування. 16 червня у Львові відбудеться форум молодіжних організацій імені Євгена Коновальця. 

Вхід на всі заходи фестивалю – безкоштовний. 

Більше інформації можна отримати на сайті http://zashkiv.com.ua/

Архіви