Чотири політичні сили створили у Львові фронт опору

Громадсько-політичний фронт опору створили обласні організації партій «Наша Україна», «Фронт змін», «За Україну» та «Конгрес Українських націоналістів». Про це їх представники заявили на прес-конференції.

Вони на місцевому рівні об’єднують свої зусилля для недопущення фальсифікацій під час місцевих виборів 31 жовтня. Меморандум про співпрацю голови обласних організацій підписали сьогодні в присутності журналістів, зазначивши, що це не ситуативний союз партій напередодні виборів, а угода про подальшу співпрацю в обласній та міських радах і опісля волевиявлення громадян.

За словами Мирослава Сеника, голови ЛОО партії «Наша Україна» та голови Львіської облради, меморандум у цей передвиборчий час передбачає узгоджені дії в період виборчої кампанії. Зокрема, спостерігачі, довірені особи від усіх політичних сил будуть спільно працювати на виборчих дільницях, також юридичні служби будуть разом діяти при захисті інтересів партій в судах, які за прогнозом політика будуть.

Наразі меморандум підписали лише чотири політичні сили. У списку немає ні ВО «Свобода», ні Народного руху України, ні інших представників національно-патріотичного табору. Втім, як заявив голова ЛОО партії «Конгрес Українських націоналістів» Микола Пшевлоцький, союзників для піару до виборів в новоствореному об’єднанні не чекають.

Меморандум – лише початок роботи, зазначає Микола Пшевлоцький. Вже сьогодні представники об’єднання прийняли рішення зустрітися із членами територіальних виборчих комісій, аби «зрозуміти чому такий нерівномірний розподіл місць в дільничних виборчих комісіях, чому громадськість досі не знає, хто яку політичну силу представляє в тій, чи іншій виборчій комісії, чому Партія регіонів у всіх списках має перше місце по всій території країни».

Архіви